1. 9.
    yapacağınız şey çok basit karantina nedeni ile kullanılmayan binaları hastane yapacaksınız bu kadaaar. Camiler okullar kütüphaneler hava limanları üniversite kampüsleri.

Bu şimdi aklımıza geldi ise gerçekten komik bir durum. Hatta bilinci yerine hastalar gönüllü şekilde karantina alanında temizlik ve hasta bakımı yapar ise sağlık çalışanlarının yükü bile azalır. Sadece idare edecek bir sağlık protokolü vereceksiniz adamlara hepsine de değil işi kapanlara sadece.
    ... uzay muhtari
  2. 8.
    Cb Tek katlı hastane dedi. Bu da demektir ki atatürk havalimanındaki binalardan bazıları hastaneye dönüştürülecek.
    ... flat head
  3. 7.
    O güne kadar hastalık dizginleşmiş olur.
    2 ... traveler of secret moments
  4. 6.
    Çindede 1 haftada yapıldı sonra işleri bitince söküp kaldırdılar.
    1 ... kalahari 1
  5. 5.
    Tayyip, imamoğlu nu danışman olarak alsın olmadı partisinin başına getirsin.

imamoğlu günler öncesinden sunduğu teklif.
    1 ... portatif
  6. 4.
    ekrem imamoğlu yenikapı ve maltepe -caddebostan kıyı miting alanlarını hastane sahası ilan edelim diye affedersiniz kıçını yırtıyor ,ses yok ..
    şimdi atatürk havalanı diyor ki bana göre hiç müsait olmayan engebeli arazi ulaşımı salgın açısından sakıncalı.

sahil alaını anında tecrit edilecek alandı ki yazmıştım daha evvel. sancaktepe ise orada bir hastane bölgesi var orası ise ulaşım falan hak getire.
    eleştirmiyorum açıklana iki alanda hastane yapılabilir alan ama niye kolay ve tecridi çok müsait alan varken ve on gündür imamoğlu çırpınırken niye?????

sahil bölgesi inanın 7 günde yapılabilir lokal bölge çünkü deniz ve kara ulaşıma çok çok müsait.

anlayacağız 45 gün olur 90 gün sonrası kader.
    4 ... baris hemen simdi
  7. 3.
    Imamoglu nun dedigine gene geldi.
    Papagan gibi.

https://www.cnnturk.com/t...-hastaneye-donusturulmeli
    2 ... atlant isten gelenadam
  8. 2.
    akp nin dediği günden saatten daha önce bitirdiğini bilmeyen şaban beyanıdır. yazık..
    -5 ... frank lucas
  9. 1.
    Mütevazi olmak için 45 günde yapıyoruz.

bizde bilirdik 6 günde yapmasını. şova gerek yok
    5 ... garavel ustaa