1. 1.
    Sağlam ciğerlere ve dalağa sahip olduğunuzu gösterir. Evet.
    3 ... ben hepiniz siz tek
  2. 2.
    Dalaksız olduğunuzu gösterir. Evet.
    3 ... fyabse
  3. 3.
    PArkurun üçte birini geçmek demektir.
    ... mahmut sezar
  4. 4.
    gereksiz bir eylemdir. bilhassa sabah yapılan koşular metabolizma için yorucudur. istatistiklerden çıkan sonuca göre kalp krizlerinin geneli sabah evde koşu bandında ya da sokakta yapılan koşular sırasında gerçekleşmektedir. düzgün bir tempoda yürüyüş spor içi yeter de artar bile. yüksek tempolu yürüyüş ile saatte 6 km yol alırsınız. bu, kalbinizin sağlığı için ideal bir tempodur.koş koş koş nereye kadar?
    yürümek mi koşmak mı ? sorusuna , ben sağlık için yürümek daha iyidir diye cevap veriyorum. ( bkz osman müftüoğlu)
    3 -4 ... kurtkedisi
  5. 5.
    Mutluluk verir. Gune daha zinde baslamanizi saglar. Kalbiniz tas olur. Bedensel sagliginiza katkisinin yani sira ruh sagliginizi da olumlu etkiler. Hic bir faydasi bile olmasa uyku duzeni saglar. Pro kosucu degilseniz tavsiye etmem. Yuruyus yapmaniz da yeter. Alistiktan sonra at gibi kosabilirsiniz. Of canim cekti sabahi bekleyemeyecegim sanirim.
    ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  6. 6.
    ufak bi saha var en fazla 3 tur atıyom sayılır mı. ciğersizlik belirtisiissi.
    ... allahasovengenc
  7. 7.
    Bünyeyi fazla zorlamanın yarardan fazla zararı olur. Gereksiz zorlamadır.
    3 ... kotlin
  8. 8.
    Askerdeyken yaptığım acılı aktivite.

Hala kalbimin o anki atışlarını hissedebiliyorum.
    1 ... constan7ine
  9. 9.
    Tempoyu sürekli değiştirdiğiniz sürece gayet verimli olacak olan kardiyodur. Kahvaltıdan önce 1 adet muz yiyip 45 dakika koşulur gelince de güzel bir kahvaltı Ohhh. InsanIn kendine yapacağı en güzel iyiliklerden biri olsa gerek.
    ... sufferinq
  10. 10.
    45 dakika aralıksız koşmak

at kırk beş dakika depar, sonra gel. neyse.

tanım: ilk on beş dakikadan sonra sağlıksız olan, inandırıcılığı eksik bir belirtidir.
    1 ... alpertunna