bugün

Ev alirdim.
(bkz: duz mantik)
Iki paket sigara alip gece boyu ne yapicagimi dusunurdum.
2 lirasıyla iddaa yapardım.
(bkz: o paraya öküz alırız).
mutluluktan götüme sokardım.
5 lirasına tavuk döner + 8 lirasına muratti alırdım. lan ne küçük hayallerim var ya.
harcardım.
20 tl daha koyarım. Böylece oluşan rakamın sayı değerleri 40 yapar ve mhp nin 40 ıncı yılını kutlarım.
1adet ev 1 yamaha 1 isyeri 1 ev hanimi ederdi.
daha rakamı tam okumanın tembelliği üstümdeyken pek bir şey yapamam herhalde.
Emin ol burada olmazdım dedirtir. Hayır için kullanırdım tabi ki hemen yargılama canım.
(bkz: emlak)
online 101de katlamalı bır masaya oturdum. Zira bu mebla ancak sanal ortamda elime gecer.
uyanırdım.
intihar ederdim.
O kadar para olunca çevremde insan sayısı elbette artacak.
Hazıra dağ dayanmayacağından o para birkaç yıla bitecek.
iş gücü de siklemeyeceğim için para bitince ortada kalacağım.
Bunalıma girip intihar edeceğim.
online 101de katlamalı bır masaya oturdum. Zira bu mebla ancak sanal ortamda elime gecer.
Bankaya atardım sonuçta o kadar da yüksek bi meblağ değil.
Hemen biter.
avrupanın en büyük tuvalethanesini yaptırırdım.

(bkz: bombacı mülahim)
En baştan hayal gücümle anlatıyorum şimdi, olay olmus gibi yapıyorum evet.
Okulda yemekhane kartına para atayım derken bir baktım 446bin 879lira. Şaşırıp kartı çıkardım yeniden taktım, evet hala öyle. Sakin olmaya çalıştım üç paket sigarayla eve geldim düşünüyorum. Bir yanda da para gider korkusu, abiye caktirmamaya çalışıyorum üstelik. Ve gece kararimi verdim aileye 20bin, örgüte iki bin bırakıp gidicem ulan burdan. Ertesi gun yine okula gidip durumu ona anlatiyorum, inanmiyor gösteriyorum, gidicem ben geliyon mu diyorum, hayır dedi. Israr etmicem hiç, sürünsün pezevenk. Son kez sarılıyorum, aglama karışıklı anirarak artvine kaçıyorum, apart tutuyorum yine düşünüyorum ne yapsam lan diye, evet bir sey bulamadım okula mi dönsem lan istanbula gidip diyorum, o zaman ona ne diyecegim diyerek vazgeciyorum. En iyisi kübada yasamak. Aynen amk kübaya gidiyorum ben, ölene kadar orda bana bu para yetmezse de hallederim ben zaten.
Canım adana istiyordu pahalı diye yemiyordum, onu da yiyeyim. Icsem mi gitmeden? Orada içerim, koy gotune.
altından tuvalet alır ona sıçardım.
Birini kendime rezerve ederim. Gelmezse saçlarından sürüklerim.
(bkz: sıçardık)

paramız olsada bundan kurtulamayacağız boklular.
1e2 veren banko kupon yapar 300.000 lirasını basardım. taa ki 1.000.000 liraya ulaşana kadar...
1 tl ekleyip446. 880 yapardım. sevmiyorum öyle olduğunda 879 ne ?
güncel Önemli Başlıklar