1. 1.
    bu gerçekten çok acı.

tabi siz değerli ulu solcusu ful pasif, gey, ateyiz, alkolik, sarapci, lgbt üyesi götveren kardeşlerimden bu durumu anlamanızı beklemiyorum.

yıllardır kuru sulu keyif verici madde kullanımının bünyeye verdiği zarar bir yandan, akepe denen lanet bir yandan yedi bitirdi erkekliğinizi.

birde fakir ve barzo olunca işler iyiden iyiye sarpa sarıyor en sonunda eve zenci erkek misafir etmek zorunda kalıyorsunuz. sevgiliyi de mutlu etmek gerek tabi.

lakin benim için durum çok farklı. 44 yaşımda olmama rağmen günün her anı seks düşünmekten kendimi alamıyor, farkındaysanız sözlüğe bile girmiyorum. arada bir belki ifşa olur da meme görürüm diye göz atıyorum sadece.

ama artık bıktım. hayır, samimi bir müslüman olduğum için de harama uçkur çözemiyor duvarları tırmalamak zorunda kalıyorum. yoksa boş adam değilim hani. bir telefonumla en az 6 adet hatun kölem olur ama, haram işte.

çok yol denedim bu durumdan kurtulmak için, bir günde 10 kez mercedesimi yıkadığım oldu kafa dağıtayım diye ama, maalesef. artık çıldırmak üzereyim dostlar, lütfen yardım edin n'apmam gerek sizce. evet.
    1 -8 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    (bkz: c est la vie)
    1 ... usualsuspects
  3. 3.
    Mercedesi olup sekse ulaşamayan avel tespiti.

Bulamadıktan sonra düşünsen ne yazar amca?
    2 ... zenn lavian
  4. 4.
    yavruyu aldır, düşünmezsin.

(bkz: ham meyvayı kopardılar dalından)
    2 ... timur cengiz hulagu
  5. 5.
    bir paragrafta 44 yaşında olunduğu halde her an seks düşündüğü yazılmış. sözlüğe sadece meme cincik falan görmek için giriyorum denmiş. hemen alt paragrafında bıktım artık bir müslüman harama uçkur çözmez zati denmiş. altında 6 hatun gelir istersem denmiş ama düz duvara tırmanıyorum da denmiş. şimdi yazının tamamını birleştirince ortaya şöyle bir şey çıkıyor ;

44 yaşında olup her gün seks düşünmek
    8 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    arkadaşlar, arada sözlükteki ifşa olaylarına gönderme yaptığım cümleleri cımbızlayıp bir şeyler ima etmeye çalışmanız benim müslümanlığımdan bir şey kaybettirmez.

bırakın şark kurnazlıklarını. şimdi buz dolu bir kabı kucağıma aldım ateşimi söndürsün diye. çünkü seks haram. evet.
    1 -1 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  7. 7.
    Bunu yazan adam çoluk çocuk sahibi güya.
    Inşallah karın ve çocukların okur bu yazdıklarını amca.
    2 ... turkmen begi
  8. 8.
    40 ından sonra azanı teneşir paklarmış denesin.
    ... lenfosit
  9. 9.
    Enfazla barklı bir adam olduğunuzu gösterir.
    ... macca