1. 1.
  neredeyse 20 yıldır akepe laneti ile yatıp kalktıkları için bırakın sabah ereksiyonunu, normal şartlarda bile erekte olamayan, bildiğin asansör düğmesine dönmüş sol kardeşlerim elleriyle ağzını örtüp "auvvv yok yha daha neler" diyerek tepki gösterecek belki ama durum bu.

  sebebi ereksiyonu nedir bilemiyorum lakin, şahsımı bıktırmıştır. kafa rahatlığı ile de alakalı olabilir. zira hiçbir sorunum yok. öyle otu b*ku kafaya takan bir tip de değilim, sanırım sonucunda da böyle bir etki görülüyor.

  daha geyliğe adım atmamış, gey olmayı sadece düşünen sol kardeşlerim imrenecek "lan keşke" diye hayıflanacak belki ama gerçekten çok zor bir durum arkadaşlar. inanın yerimde olmanızı istemem.

  bazenleri etkisi gün ortasına kadar bile sürebiliyor. afedersiniz bereket tanrısı heykeli gibi sözlükte yazmışlığım, girmişliğim çoktur.

  birkaç yıl öncesine kadar, "artık yaşım ilerliyor umarım bu nahoş durum artık bir son bulur" diye düşünüyordum ama nafile. ne yapsam baş edemiyorum.

  çaresizim, sabahları yataktan kalktığım an buz dolu bir kaba bastırıyorum artık kendimi. yaz ayında neyse de kış ayında hiç çekilmiyor.

  yoruldum artık!
  1 -3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  ilaveten Akşam ereksiyonu ile uyuyamamak deyip arttırıyorum.
  ... vigilante8
 3. 3.
  Cialis i bırak dostum dedirtendir...
  ... gezdimgordumyenildim