bugün

100 gün oldu başlığı açalı. 100 gün boyunca sitedeki, Bonus saçlı arkadaşlarımla basket oynadık. Evde zıplayarak gezdim durdum.

Ve nihayet 4cm uzadım ve hoşlandığım kızla aynı boya geldim. 10 gündür basket oynayışımı izlemeye geliyor. Sanırım benden hoşlanmaya başladı. Haftaya telefonunu isticem.

Bu kadar mı fark eder, gençleştim resmen sözlük.
Oynama diyemem hobi olarak yine oyna.
Tabi lan manyakmısın.
topuklu giymek daha mantıklı.
Havadaki hayali armutları topla.

Bilmeyenler için altyapılardaki basketbol antrenmanlarının yarısı bununla geçer diğer yarısıda turnike çalışmak.
saçma bir sorudur. cevabın hayır olduğunu sabiler dahi düşünebilir.
kökün uzar.
antropoz belirtileri.
sakin ol abi bünyeye zarar verme.
yinede sen vazgeçme, basketbol oynamanı destekliyorum. sosyalleşirsin.
amatör maçlara çıkarsın. tribüne oynarsın. boyu boyuna, yaşı yaşına denk birini bulma ihtimalin yüksek.
hem kısa boylular daha zeki olarak tanınıyor.
bak; napolyon, hitler.
Yalan değil gerçek, nasada astronot ol. uzayda 3 ay kalırsan döndüğünce eklem yerlerin arasında açıklık olduğu için 15 cm uzamış şekilde geliyorsun.
Kaynak http://www.webtekno.com/a...en-neden-uzar-h39219.html

Veya ben bunlarla uğraşamam bu yaştan sonra astronot mu olucam diyosan.
Bi balonu gaz doldur bağla beline. uç git uzaya. paraşüt almayı unutma. Düşerken yere çakılmaman için..
hala o ikinci nesil kızsa geçen hafta gömdüler onu. basketi boşver langırta başla bence.
uzar ama basket oynadıktan sonra deve sidiği ile duş da yapman lazım...
Evde tavana elini değdirmeye çalışıyomuş gibi yukarı zıpla her gün 3 kere yap bunu sonra evin içinde iki tur koş süt ve turşu ye 2 haftada 5-10 cm uzarsın bak dene bunu.
baba basket topunun bile boyu uzar ama senın bu saatten sonra asla.
kızlara dahA yakışıklı görünmek isteyen insan sorusu.

hoşlandığım bi kız var ama boyu 182. o kızla çıkmayı çok istiyorum. acaba acaba basket oynarsam boyum uzar mı? basket işe yararmış öyle duydum. biraz da protein tozu fln yutsam.

yoksa emekliliğimi mi beklesem bu kız işleri için.