bugün

43 kilo olduğun için çekebiliyosun zaten.
çok çalışarak herkes yapar önemli olan çalışmadan ve 80 kiloykan çekebilmektir.
45 kiloyum ve gücüm kuvvetim baya yerindedir, demek ki benim gibileri varmış. :d
olmaz sen kansizsin hastasin yavrum çekemezsin.
ulan nicki minajin tek memesi 43 kilo geliyor mk.
senin her tarafin kas olsa ne? evet.
Aferin neriman.
Aferin kız bravo, ne kadar da haklı ve doğru bir yazı. Kadınların yapamayacağı veya erkeklerden geri kalacağı hiçbir şey yok.
ince kızları güçsüz sanan erkeklere kapak olması gerekendir.
Bunlar, ince kızlara durmadan "kilo al" derler; Güçsüz gözüyle bakarlar. Ama bilmezler ki, hem ince olup hem de kas, yağ, su oranı dengeli olmak mümkündür. Bu kiloda gayet de kas kütlesi belirgin ve şekilli olabiliyor; Sırt, karın vs. tüm vücut. Metabolik yaşımın 12 olmasına değinmiyorum bile. Tabi, esnek olduğum için ve kas uzatan egzersizler yaptığım için, bu kasları dağıtıp uzattığından dolayı kuvvet antrenmanlarında erkekler kadar iyi olmayabilirim, onlar gibi iyi koşmayabilirim veya o kadar şınav çekemeyebilirim; Ama biraz çalışmayla onları da geçebileceğimden hiç şüphem yok... O yüzden ince kızları güçsüz sanan kişiler cahildir. Net. Belli etmiyoruz ama biz onlardan daha güçlüyüz. Bunu akıllarına soksunlar. Ve tepeden bakmasınlar...
Edit: Ayrıca erkekler kızlara göre daha az esnek olduğu için, kasları yırtılmaya daha müsaittir, ama kızlar daha esnek olduğu için kasları daha dayanıklıdır. Demek ki neymiş? Biz aslında daha güçlüyüz.

Edit: Erkeklerden daha güçlü olduğumuzu bir örnekle ispatlayayım:

Şimdi bu erkekler daha ağır diye kendini daha güçlü sanıyor değil mi? işte ben onları çürüteceğim. Şimdi 80 kilo pamuk yığını düşünelim, bir de 40 kilo sıkıştırılmış bir demir parçası.
40 kiloluk demiri, 80 kilo pamuk yığınına attığımız zaman ne olur? Ya işte demir yendi. Gördünüz mü?
Tabi, bu örnekte 80 kilo pamuk yığını, erkek oluyor;
40 kilo demir parçası da kız oluyor.

Kızlar daha güçlü. Erkekler kabul edemese de, gerçekler bu.