bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 11.
    Başlığı görünce " goptum geldim " nasıl oluyorda oluyor diye.
    iceriği okuyunca, bunu söyleyen zat dışişleri bakanı olursa, '0' bir araçta 42 asgari ücret olur.

Not: bu arkadaşa ve partisine oy veren " arkadaşları " kutluyor, hepsini kendi hallerine bırakıyor ve ülkem adına acil şifalar diliyorum.
    5 ... eratosthenes
  2. 12.
    arkadaş biri şunları asgari ücrete bağlasa da sussalar. o kişi o yönetici ne güzel yönetici. o yöneticinin siyasi görüşünü sorgulamam, adaletinden dolayı ömrüm boyunca oyumu sırf bu sebepten bu yöneticiye veririm.
    4 ... nanautzin
  3. 13.
    Ben ikna oldum. Hemen 42 adet asgari ücreti biriktirmeye başlıyorum.
    1 ... sairceketli
  4. 14.
    41 kişi arıyorum ortak araba alacaz.
    Hyundai i20 düşünüyoruz en ucuzu o anca para yeter.
    1 ... esmer bey
  5. 15.
    bizim hükümet komple troll ya lan. erectov un gerçek hayattaki karşılığı bu demek.
    3 ... ruh okuzu
  6. 16.
    42 ay beklemeye hiç lüzum yoktur. 42 kişi birleşip bir aylık maaşını koyarak rahatlıkla sıfır araba alabilir. 1,5 ayda bir defa olmak üzere kullanabilir.

bi de bu beyefendiler asgari ücreti beğenmiyor. gözünüze dizinize dursun.
    -2 ... dalay lama
  7. 17.
    42 ay boyunca taş kaynatıp yiyin kira falan vermeyin mümkünse banyo yapmayın tuvalete çıkmayın işe de yürüyerek gidip gelin demek istenmiştir.
    7 ... mel mel bakan gibson
  8. 18.
    Ne yiyecekler diye hiç düşünmemiş.
    ... prot
  9. 19.
    Bu ülkeyi yönetenler yolsuzluklar yaptılar ihalelerle kendi ailelerine torpil geçtiler, biliyoruz bu rant olayları bir tek malum parti için değil (her dönem oldu ama tabii ki bu kadar büyük rant, devasa miktarda milyon dolar yolsuzluklar değildi.)

Şu insanlar kendilerini o kadar beğenmişler ki ne söylerlerse büyük bir zeka ürünü olduğunu düşünüyorlar.

Tanım: ağzı olan konuşuyor.
    ... littlepea
  10. 20.
    ilk başta şaka gibi geliyor ama gerçek.

bu da beni kahkahaya boğuyor amına koyim. *
    ben artık ülkemdeki kara mizaha gülüp delirmeyi seçiyorum.
    1 ... narcissistic