bugün

(bkz: anne ben ishal oldum)
ne yapalım ermenistan'amı sürelim sorusunu sorduruyor insana.
(bkz: sıçtığın bok haliçe varmadı)
(bkz: istemem yan cebime koy)
(bkz: şunu 6 nesil yapın da sussun)
(bkz: yazar bu entrysinde coşmuş) *
techir ne lan tehcir olmasın o.
(bkz: güldürme beni)
tükürüğümüzle boğarız desek yanlış olmaz.
(bkz: dikkat ette anıtını dikmesinler)
(bkz: dünkü bokun bugün kokması)
1. nesil olup konuşursun amma velakin iki gün önce burda yazamazken adam olup ahkam kesmek niye? şimdi sen ünlü mü oldun? hayır!
asıl başlıgı açan yazarın tehcir edilmesi durumudur. başlık açamıyon ne tehciri aga.
(bkz: techir ne lan)
(bkz: tehcir olmasın o sakın)
6. nesli tahkir edeyim derken kelimeleri teskirden geçirmeden sıralayıp kullandığı kelimenin yazılışını dahi bilmeden bir nesli tehcir etmeye kalkarak kabul edilemez bir taksir işleyen, tekrir halinde ise 6. nesil tarafından teshir edilip takrir yoluyla yazı yazılması öğretilecek kişi beyanıdır.

(bkz: tehcir)
gerekirse tehcir ederiz.

zall.
eski nesillerden birisi söylese gerçeklik payı daha fazla olacak bir söylem gibi.
bir sozluk yazarı nasil tehcir edilir sorusunu aklima getiren entry'dir. Once sozluk yazarinin hesabi kapatilir, daha sonra internet aboneligi ve sonrasinda da telefon hatti kapatilir; ardindan sozluk yazari suyu ve elektrigi olmayan bir dag koyune gonderilir; burada sozluk yazarligi konusunda beyni yikanip gerekli bilgiler hafizasina islendikten sonra sozluge tekrardan caylak olarak baslamasina ve medeniyete donmesine izin verilir; yok daha da anlamadiysa dagda kurda kusa yem edilir.

(bkz: 2010 sozluk yazar soykirimi)
güncel Önemli Başlıklar