bugün

özellikle recep tayyip erdoğan'ın hitap şekidir. niçin böyle yapıyor anlamış değilim. pkk ya pe ke ke demek gibi bir şeydir.
40 yillik varmi ya? ben daha kucuk saniyordum sorusunu akillara getirir.
(bkz: eset nod 32)
evet adı eseddir esed doğru telaffuzdur ancak hayatı boyunca bu adama esad denilmiştir tabi düşman olunca esede dönmüştür. ese arapçada kılıç demek ayrıca.
karmasa, arapçası hangi harfle yazıldığının bilinememesidir. te mi? ta mı? sin mi? yoksa sad harfi mi? dogrusu eset'tir.
chp ye cehape mhp ye mehape diyen kişidir. Normaldir.
(bkz: esad mı esed mi sorunsalı)
(bkz: teyp)
birtakım ulusalcıların 40 yıllık türk düşmanı esad ailesini birden şalap şalap yalamaya başlaması garip değil de esad'a esed denilmesi mi garip?
esedle kınanması gereken durumdur. *
"fesad"çıların tavrıdır.
(bkz: 40 yıllık kani olur mu yani)
esada söz geçiremedikleri için esed demeye başlayan karizmatik liderlerimizin g. tlerinden element uydurma kabiliyetleri sonucu ortaya çıkmış sözcük.
daha 3 yıl önce oluşan bilinciyle, dünya yaratıldığından bu yana gelişen olaylar hakkında ahkam kesmeyi pek bir seven bünyelerin tek sorunsalıdır.
o değil de medyda da buna ayak uydurmuştur ya ben ona yanarım.
doğrusu "esed" dir.
(bkz: sin harfi)
(bkz: sad harfi)

http://www.moralhaber.net...u-bessar-esad-mi-esed-mi/
milletin zekasıyla dalga geçmektir.
ilgi çeken durumdur.

dün tv de şahid oldum 40 yıllık esadın esed oluşuna. la herkes esad diyodu ne oldu birden?
kadim dostu ne zaman ki sattı işte o zamandır eseddir.
tıpkı yakın zamanda ceset olacağı gibi...
400 yıllık kemal'e kamal demekten daha tuhaf olmayan durumdur.ve bu durumdan cumhuriyet devrinde aynen yaşanmıştır.hem de atatürk ve avanesiyle birlikte teşebbüs edilmiş.
"başbakan, trt spikerlerine diksiyon dersi mi veriyor?" sorusunu akıllara getirmiştir.
kendi kazdığın kuyuya düşmektir. sen kalk esad ve ailesiyle tatil yap, esad kardeşim de, sonra durduk yere düşman ol 40 yılın esadına esed de ve emrindeki tvlerde esed desin.milleti güldürmeyin kendinize.
isminin öyle okunmasından dolayıdır. Arapça'da beşer esed diye okunur. ingilizce'de de öyle okunur, ancak beşar esad diye yazılır.

Peşinen not: ingilizce'de ş harfi olur mu demeyin hemen. Yaptım olacak!
(bkz: burda esed denen bir hıyar varmış)
akp'lilerin düştüğü komik durumdur. sene olmuş 2012 hala esad'a esed diyeyim de tarzım olsun tripleri, yok suriye'yle savaşayım küçük amerika olayım bilmem ne.
eski köye yeni adet geldiyse bilin ki sonradan görmelerin işidir. itibar etmemek gerekir, labunyalar...