1. 1.
    Hiyjene ve gizlilige önem veren her erkeğin hayalidir.
    Olgun ve komplekssiz, hafif kart, gözlerinde ve yüz hatlarında yılların yasanmisligini anlatan ifadelerle senindir. Ne büyük bir mirastir bu allahim...

Yıllar yılı mutlu olamamış, oral istemiş yapacak civan bulamamış, penis istemiş cakacak adam bulamamış özetle hasret biriktirmis sinesine. Tam anlamıyla bir erkeğe hasret yaşamış yıllarca...
    Sonunda bulur belki. Hayat bu, Kimbilir?
    7 -9 ... picleme
  2. 2.
    mükemmel bir pazar günü aktivitesi. 10 saatlik iş temposunun ardından teri yeni soğumuş bir çift meme üzerinde dinlenmek hangi erkeğin ruhunu hoş etmez ki?
    böyle santim santim inmek derinlere. her dokunuşta farklı bir inilti. her dokunuşta farklı bir his.
    her dil darbesinde erkeğine tanrılığı hissettirecek bir kadın... her dil darbesinde kadına şeytanlığını hissettirecek adam gibi adam...
    3 -6 ... picleme
  3. 3.
    Mükemmel bir eylül ayı aktivitesi. Gerçi Eylül bitti sayılır, Ekim de biter bu gidişle... Neyse.
    Sirkeciden dünyaya açılan bir trende cama vuran yağmur damlalarının romantizmi eşliğinde yumulmak bir çift memeye... Ve, ve birden yalamaya başlamak her yerini santim santim, milim milim. Tecrübeye olan aşkı da gösteriyor bu, istek ve şehvet....
    8 -4 ... picleme
  4. 4.
    topukları zımpara taşı gibi olmuş yaşlı bir teyzeyi yalamaktır. ıyy. yivranç.
    3 -11 ... ibni maymun
  5. 5.
    ateşini hissetmektir aynı zamanda.. kokusunu içine çekmek. erkeği olmak ne büyük bir ayrıcalıktır. erkeğini mutlu etmekten zevk alan birine adamaktır o an kendini.
    2 -2 ... kingofthesky
  6. 6.
    40 yaşındaki bir kadını santim santim yalamak
    4 -6 ... lagavulinvebazlama
  7. 7.
    (bkz: bir yalama birimi olarak santim santim)
    2 ... teflon
  8. 8.
    havaların iyice soğuduğu sabaha karşı üstü açık kalanların rüyalarından belli oluyor.
    3 ... monk of monkmountain
  9. 9.
    milf seven erkek beyanıdır. benimdir.
    3 ... ssoren
  10. 10.
    tadından yanmaz.
    ... beyazsiyah