1. 1.
  çevresi tarafından kıskançlıkla bakılan tiptir, muhtemelen oldukça zengindir. *
  8 -16 ... erecte
 2. 2.
  (bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
  3 ... mrtnyc
 3. 3.
  kızıyla dışarıya çıkmış babadır o baba.
  11 ... thelma
 4. 4.
  kendi kızının 40 yaşında bir adamla çıkmasına şiddetle karşı çıkar.
  9 ... yonetmeyen yonetmen
 5. 5.
  eger hatun 40 ise çok zevkli hadisedir. Tecrübe akar heryerden alır seni bir oraya bir buraya vurur tavsiye edilir.
  4 -1 ... atonica
 6. 6.
  Genelde bu 40 yaş ya böyle muhteşem bir yarış motoruna sahiptir ya da bole hafif ak saçlı karizmatik bir iş adamıdır.
  1 ... 1e87ts61
 7. 7.
  yolun darını, yokuşun dikini seviyordur.
  3 ... disturbing
 8. 8.
  kızlar güzel adam görünce burun delikleri kabarır diyeceğim. ama bu on yıl önceki kızlar için geçerliydi. gerçek kadınlar gerçek erkeğin bir kokusu olduğunu bilirdi çünkü . şimdi kokuya falan gerek yok.bir erkek ne kadar erkek görünürse tikky ' lerimiz için o erkeğin tek adı var ; kıro . haa evet bu ülkede sayısız kıro var. o ayrı. ama erkek dediğin erkek gibi, kadın dediğin kadın gibi olmalı. öle kokmalı, öle konuşmalı, gücü de o nebzede olmalı. anlayan anladı.anlamayanlar zaman makinesi' nin icadını beklesinlerde seksenlere yetmişlere gidip gelsinler bi zahmet.
  erkek güzel olacak tabii. bir duruşu olacak. erkeksi yüzü, tavırları olacak. sakalı da yürüyüşüde paspallığı da yakışacak yeri geldi mi. ama kızlarımızda öle sırf dinledikleri müzik tarzından ya da üyesi oldukları partinin gençlik kollarındaki salaklıklar yüzünden erkekleşmeyecekler; giyimleriyle endamlarıyla sesleriyle. bugün neredeyse yirmi yaş civarı kızlar' ın hepsi aynı tip büyük kentlerde. moda ayrı bişey. yaşam biçimini, kadınlığını başkalarına göre biçimlendirmek apayrı bişey. ben şahsen bir kadında hem karakter hem güzellik, hem doyurucu sohbet hem de kadınlık ararım. bu da asla hor görülecek bişey değil. kadınlıktan kastım doğal bir narinlik, naiflik bir zayıflık olmalı. erkek o derece güçlü, dayanıklı ve yeri gelince daha kaba saba olmalı ki denge kurulsun. şimdi olm sen metroseksüelleri kıskanıyosun diyosanız; gerçek otuz yaşüstü o kadınalrın sadece seks için mi ya da para için mi bazı benim de sevmediğim maço heriflerin peşinde gezdiğini sanıyorsunuz derim. o kadınlar işi biliyor sadece. biliyorlar ki; tip, para, cinsellik, etiket hepsi üç gün mutlu ediyor aklı başında ne istediğini bilen bir kadını. güç ve erkekçe yaklaşım ve sahip çıkabilen bir erkek veriyor gerçek hazzı da zevki de huzuru da. yanında kimin huzurla uyuyabiliyosan ve sabahları kimin giderken dudaklarına yapışabiliyosan odur erkek. daha konuşturmayın beni. çok sinirliyim.

  edit; söylemeden geçemeyeceğim.. aralarında müşterilerimin de, kardeşim gibi sevdiğim tikky kızcağızların da olduğu bisürü arkadaşım uzun zaman sadece ortak müzik zevkine sahipler diye hep aynı gruplarla takılıyorlar, ya da solculuk, sağcılık oynarken tanıştıkları sert tatlı su oğlanlarıyla sınırlı sanıyolar aşkı da hayatı da. aradan zaman geçiyor, bakıyolar olay hep aynı. dımtıs dımtıs ya da kahrolsun faşizm komunizm hikayesi. sonra bi bakıyosun bu bebek gibi kız bir otuzyaşüstü tuhaf bir adamın kollarında. hemen yafta da hazır. hah paralı herifi buldu orospu oldu. hayır arkadaşım hayır. sen o salak converse ayakkabılardan, basket maçlarından ve justin bieber' den ibaret sandığın dünyanda dansederken senin tikky' in gözünü açtı, aşkı, erkek kokusunu, tutkuyu tanıdı. dibe vuracak şimdi. aşık olacak.. ağlayacak bağıra çağıra.. canı yanacak. e diyeceksin ki madem üzülecek bunun nesi iyi. aşk olum bu. böle yaşanır. maçan yiyosa sende gerçek bir kadın bul.acısına değiyormu gör aslanım!
  32 -6 ... gurur
 9. 9.
  kız ya para için o adamladır.* ya da babasıyla ilgili, baba kavramıyla ilgili problemleri vardır.*
  ... daglar daglar
 10. 10.
  bildiğin sübyancıdır. ötesi yok işte. kız iki yaş küçük olsa herifi alır hapse tıkarlar tacizden, kız reşit olunca hiç bir şey yapamıyorlar.
  1 -1 ... sevgilim ben manyak oldum