bugün

tvlerde dönen mesaj hattı gibi bir şey.

merhaba, ben şaziment, 40 lı yaşlarda kibar olgun yakışıklı evli erkek arıyorum. evet evli olsun. o çok şey bilir. tele fonum: 532 987 65 43... bekliyorum.

(bkz: sözlüğü çöpçatan hattı sanmak)
genç kızların hep ilgi duyup yaşın ne önemi varki diye dibinin düştüğü erkek modeli.
o yaşlara geldiğimde benimle evli olduğunu umut ettiğim erkek.
dört yapraklı yoncadır.
Bekarlarına da şans tanınmasını talep ettiğim erkek modeli.
(bkz: till lindemann)
farkı bekardır.*
(bkz: işte o benim)
kadınların ne istediğini öğrenmiş, kendi vücudunu ve aklını en uygun şekilde kullanabilir seviyeye ulaşmış ne var ki her akşam eve gidip gençlik hatasıyla yüzleşmek zorunda kalan erkek.
buyrun benim, nasıl yardımcı olabilirim. (bkz: cosmic energy)*
saçlarının kenarlarında , favorilerin üstünde hafif kırlaşmış saçlar varsa , takım elbisenin içine gömleğin üstüne siyah bir triko giyiyorsa , sakalı yoksa ya da hafif kirli sakalı varsa , arabası güzelse , ses tonu etkileyici ise , güzel bi mesleği varsa , güzel bi gülüşü varsa bütün olgun kadınları tavlayabilecek erkek. ama sayıları kelaynak kuşlarından daha az kalmış. neyse ben geliyorum bekleyin. evet.
kırkların son demindeyse, (bkz: o benim babam!)
zengin değilse karısından başka bir kadının sallamayacağı erkektir ama eğer zenginse parasını yiyecek bir fahişe ruhlu mutlaka karşısına çıkacaktır.
38 yaşına gelmiş kadının hayalindeki kocadır. *
allah sahibine bağışlasın denilen erkektir.
var mı böyleleri diye merak ettiren erkektir. maşaallah da denilebilir.
evlilik programlarında çokça kurulan cümlelerden bir tanesi.
bir 40 lı yaşlarda kibar, olgun, yakışıklı, zengin, bekar erkek değildir.
bana 40 yıllık bekar filmini hatırlatan adamdır.
maşallah nazar değmesin...
benim bile veresimi getirmiş erkektir. evet.
kadınların beğenip evlenmeyeceği erkektir. kibar olsa:"ay ne o kırık gibi maço olsun" derler. olgun olsa:"ay sıkıcı adam" diyerek efendi erkeği tercih ederler. sonradan ağzı burnu parçalanınca dayak yedim diye isyan ederler. e sen istedin ama?
güncel Önemli Başlıklar