bugün

kadınlar için ölümdür.

tüm erkekler bunu iyi bilir. o yüzden "kadınlara yaşı sorulmaz" diye bir yazılmamış bir kural çıkmıştır. hele bir de evli olmayanları varsa aman aman. nene olmak varken bekar gezmek of of of.
Çok yakın dediğin kendinsin herhalde. Merak etme linç yemezsin biz neleri gördük buralarda.
yukarida bir vatandasin "daha 20' li yaşlardaki kadınlarla çıkmanın ve yatmanın imkansızlığına değinmedim" kederine aldirmayin. 40'li yaslarin tamamini 20'li yaslarda kizlarla gecirmis cok yakin tanidiklarim var; cok yakin diyorum bak, o kadar soyleyim. ozetle, kendinize rakamlarla sinir koymayin.
sıkıcı yaşlardır. gençlikteki heyecan ve coşkudan eser kalmamıştır. hele hayallerini gerçekleştiremiyorsan ve hayatına son vermeyi de anlamsız ve gereksiz buluyorsan iyice kayboldun demektir. daha 20' li yaşlardaki kadınlarla çıkmanın ve yatmanın imkansızlığına değinmedim.
gençliğinizin tadını çıkarın ve özenmeyin. beklediğinizi bulamayacaksınız.
Başındaki sorgulama bitince

Sonrasında güzeldir.
Özgüveniniz tecrübeniz vardır
Ve hala yaşli değilsinizfir.
Ve en güzel yaşındadır bir kadın.
Düzenli spor yapıp birde rezveratrol alırsanız 28-35 yaşına geri dönmek mümkün.
Benimkinin başlamasına 21 yıl kalan yaşlardır. Şu an 1980 falan doğumlular 41-42 yaşındalardır. Ayrıca dayımın yaşıdır 49 yaş. Tarkan da 49 yaşındadır.
insanın kendine ve vücuduna çok iyi bakması gerken yaşlar. 70 yaşına kadar dinç kalıp kalmayacağınız bu aralıkta belli oluyor o yüzden dikkatli olmak lazım.
Moruk olup,
Moruk olunmanın inkar gelindiği yaşlardır.

Çekil be kenara teyze.
sadece 5 senemin kaldığı elim yaş grubu.
evlenmeyi düşündüğüm yaşlardır.
Gün itibariyle 40lı yaşların sonuna gelmiş bulunuyorum, 49 yaşındayım artık.
Hayat tecrübesinin ve olgunluğun zirve yaptığı yaş dilimi. Yoğurdu bile üfleyerek yersiniz.
Bir miktar tedirgin etse de gerçekten güzel yaşlar olduğunu söyleyebilirim.
güncel Önemli Başlıklar