bugün

metalciliğinden ödün vermemek için güneş ışınlarına kucak açmış insan tipidir. bunların bir de cenaze versiyonları vardır. onlara sözümüz yoktur.

not: metalciyim * * *
(bkz: sam fisher)
akrep burcudur, illaki sıcak içinde yaşamalıdır. her malın anlaması beklenmemelidir.
transparan giyiniyorsa çok da sorun değildir .
metal tayfası olduğu kadar bir de bunun çarşaf ve türban takımından olanlar vardır. mallar mı bilemem ama hepsine aynı gözle bakıyoruz efendim. garipler... çok garip...
güzelim siyah entarisini kırartacak olan maldır. ama hafiften eprimiş seviyorsa mal değildir. ben de öyle seviyorum ve mal değilim.. *
Genelde Gotik Ergenlerdir.
(bkz: allah akıl fikir versin)
kendine yakışanı giymesidir. kimisinde -40 bile olsa, 40 bile olsa bir şey değiştirmeyendir, yakışıyordur, giyiyordur.
bunlar aynı zamanda uzun kollu siyah da giyinirler.

(bkz: o hikayedeki mal benim) *
(bkz: iyiler siyah giyer)
adana da bir hayli çok bu mallardan, bünye meselesi aslında ama ne olursa olsun arkadaş, bünye de bir yere kadar küfür etmeden durur, sonra bi söver, yolunu bulamazsın. allah muhafaza.
metalcileri bilmem lakin arapların bir kısmı çölde siyah ve kalın giyer. sebebide nemin elbisenin içinde kalması ve kaybolmamasını sağlamak. *
dışarıda ısı ne olursa olsun kendi evinde simsiyah giyen normal insandır. yok kişi metalci ise yazar kişi gibi, cehennemde bile siyah giyiniriz orası ayrı. *
mafya babası olma ihtimali de vardır.
(bkz: alsancak tikisi)
mal demeyelim ama çok ayıp. Siyah iyidir kir götürür.
(bkz: o kadar gotigim ki yarasa siciyorum)
canının istediğini giyen, kimse tarafından hakarete uğramaması gereken insan evladıdır.
emo olabilitesi vardır.
ergenlik ve ergenlik dönemi sonrasında bendim bu önermedeki kişilerden biri.

tüm giysi stoğum siyah ıvır zıvırdan oluşunca mevsimden bağımsız tek seçenekle yüz yüze kalıyordum.

metalci miydin diye soran olursa, bilmem ki "kulağıma hoş gelen her tür müziği dinlerdim ben be yav :P" yanıt veririm.

ya şimdi diyen olursa "sana ne?" derim.
Kendi tercihi olan maldir. Ama yine de maldir. Belki de ergendir.
kiloludur. Siyah ile gizlemeye çalışıyordur.