bugün

2004 model falan bir mustang alabilirsin. tabi yıllık mtv sana 2 bin küsur kağıda patlar. öyle eşcinsel gibi dizel araç bakıyorsan bana sorma ama...
onu bunu bilmem ama kaç yaşında olursa olsun bmw'dir. can dostum bir gün arıza cıkarmadı.
efendim işinize karışmak istemem ama;

sıfır araba alacaksanız;

* renault clio : 37.000 tl başlangıç fiyatı
* fiat linea : 36.800 tl başlangıç fiyatı
* dacia duster : 40.400 tl başlangıç fiyatı
* dacia dokker : 34.100 tl başlangıç fiyatı
* fiat punto: 36.000 tl başlangıç fiyatı
* peugeot 208: 38.000 tl başlangıç fiyatı
2012 model 1.6 golf.
astra j, eski kasa bmw 1 serisi.
(bkz: volvo c30)
w140 s320 l alınır,lpg takılır. o paraya en iyi araba odur.
Renault megane gtline hb serisinden herhangi bir arac alinabilir 2. El. Hem dizel hem 125 hp hem gidiyor hem az yakiyor... sekli de o bicim.
bence götüne don al kanka, başına bi iş gelmesin o götünün.
seat leon. fr serisi ikinci el alınabilir.
şahin olabilir. al 5 tane her renkten, her gün birine bin senin de bir garajın olsun.
2003-2006 mini cooper.
(bkz: fluence)
şahinden uzak dur da ne alırsan al.
chevrolet Aveo Hatchback Ltz 2013 modelleri 5bin 20bin km arası.. donanım seçeneği olarak en iyilerden. Ayrıca Opel'e bağlı artık chevrolet avrupa pazarında. Servis Noktaları olarak genişledi eskiye oranla. 30-35 bin TL Çok temiz bir aveo alınabilir. tarz sahibi olmak isterseniz güzel bir araç. Ayrıca bu araç amerikada chevrolet Sonic diye piyasada. modifiye olarak parçası çok iyi araştırilirsa

piyasası yok vs. Saçmalığıni tartışmam bile araba alıyorsanız çeyrek altın muamelesi yapmaya gerek yok.
isvec markasi geli nin butun arabalari.
Muhtemelen ikinci el bir c segmenti araçtır.
ikinci el alınacaksa kesinlikle, Volvo s40.
2017 yılı için yardımcı olabilecek yazarlarımız varsa mesaj atmalarını rica ediyorum.
Bmw 318 i.
delüx at arabası .
Her zaman her yaşta ikinci elin en iyi seçeneği opel astradır. .
2006, 2008 model yılı arası temiz, kilometresi düşük bir toyota avensis. bakımını yap yıllarca sorunsuz bir şekilde bin. evet.
peugeot 308 bakabilirsiniz.
2011 model bir polo 1.2 trendline.