1. 1.
    linkte görüldüğü üzere bu arkadaş resmi kurumdur kazanır borçlarımı kapatırım kafasıyla bankadan tam 40 bin tl kredi çekip kumar oynamış, ve malumun ilanı tamamını kaybetmiş. şikayetvar.com'da da utanmadan başlık açmış paramı geri verin cik cük diye.

https://www.sikayetvar.co...ununda-40000-tl-kaybettim

allah böyle insanların ailesine, karısına, çoluk çocuğuna sabır versin.
    18 -2 ... thorondor
  2. 2.
    Hesaplamaları mantıksız olmamakla birlikte akıl küpü bir arkadaşımıZdır.
    3 ... oberst
  3. 3.
    Mıllı piyango artık yasal bir Kumarhane gibi kimsede sen ne yapıyorsun demıyor. Bu adamın yaptıgı salaklık o ayrı mesele ama yapılanda hiç masum değil.
    2 ... birimza
  4. 5.
    milli piyango idaresi şikayet eden kişiye verdiği cevabı;
    "Bundan sonraki oyunlarınızda bol şanslar dileriz" diye bitirerek dalga geçmiş.
    16 ... judas
  5. 5.
    40 bin tl kerizlik vergisi ödemiş bir vatandaş.

En azından bir kere google a yazsaydın milli piyangoda hile var mı diye. Okuma yazma da biliyor gibi ama kısfmet işte.
    8 -1 ... gothmog15
  6. 6.
    Hepsini kaybedip hem kredi borcu öder hem de 40 bin TLsi buhar olur. Şunu unutmayın kumarda her şartta kasa kazanır.
    2 ... alo kimsiniz
  7. 7.
    Yazık, kimin çocuğu ise üzüldüm. Kumar oynamak için banka 40k çekip batmak, şimdi daha çok battı. Devlet destekli kumar sitesi demiş de alakası yok milli piyango özelleştirildi italyan bir şirketin altında çalışmaya başladı.

Bu belirtilen sitenin demosunda zevkine eğlence olsun diye oynamıştım orada sonsuz para veriyor ama bir kere bile kazanamadım demosunda vermeyen reelinde niye versin. Bunlara para yatıranlara acımak.
    -1 ... alfa yazar
  8. 8.
    Bunlar henüz iyi günler daha kötü şeylerle karşılaşacağız. Bu ibneler vatan topraklarımızı satıyor. Her şeyi özelleştirip bu şirketlerin parasına para katıyor. Yandaşlar milyon dolarlarla ısınıyor evinde bizler kuru odun yakmaya devam ediyoruz. Ülkeye, vatana ve millete hayrı dokunmayan bu ibnelere para yatırarak hayallerini satarak bir yerlere varmak istiyorsunuz ulan zaten özelleşmiş demirören denen şahıs zaten ne olduğu belli yorumlamaya gerek yok. Ama bizler salaklığımıza doymayalım. o 40bin tl ile bir şeyler al sat yapsan daha çok para kazanırdın. Kumarda kim kazanmış da sen kazanıyorsun amk. bu bir nevi elin sikiyle gerdeğe girmek gibi bir şey.

Geçmiş olsun, bir gün aklınız başınıza gelir umarım.

edit: imla.
    3 -2 ... esmer cocuk
  9. 9.
    muhtemelen cuhape sempatizanlarından biridir. bunun başka izahı olamaz. yazık...
    2 -9 ... frank lucas
  10. 10.
    40 bin tl kredi çekip kumar oynayan gerizekalı
    3 -1 ... kralzeus