bugün

Dün hoca çok fornsuzdu ama oyuncular daha beter fornsuzdu abi, bi kere de oyuncular hocayı taşısın di mi ama? Yoook sen mi daha kötü oynayacan ben mi diye kıyasıya bir yarış vardı dün takımda. Lan biriniz de çıkın bir isyan edin sarı kart görün kavga çıkarın. Yoook hepsi kenara bakıyor hoca bi şey yap da maçı çevir diye. Dün Hagi olsaydı 3-4 adamı net tokatlardı sahada.

Sezon başından beri bu tip fırsatları çok kaçırdı Galatasaray, misal ilk yarıdaki fener maçı, yense fener 10. Haftada safdışı olacak diğerlerini de psikolojik olarak çöküşe sokacaktı zira o dönem cidden korkutucu bir futbol oynuyordu Galatasaray ama sağolsun tudor efendiyle Cüneyt Çakır el ele o gün çöküşü tersten başlattılar ve sonra lig yeniden başladı. Dün de puan olarak değil belki ama psikolojik açıdan çok değerli bir galibiyet olabilirdi, herkesin puan kaybettiği hafta kazanmak sadece bir 3 puan değildir rakiplerine psikolojik bir darbe vurursun ki bundan sonraki fikstürü fener maçına kadar çok iyiydi Galatasaray'ın.

Sonuç itibariyle bir büyük fırsat daha kaçırmış olduk ama yine de sonraki 5-6 haftalık fikstür bizim için büyük şans, burda bi seri yapabilirsek Kadıköy'e lider gideriz. Ondan sonra da bi daha arkamıza bakmayız. Burda en önemli şey oyuncuların bu işe biraz daha sıkı sarılması, ben yeterli motivasyon ve mücadeleyi görmüyorum, daha sert, konsantre ve hırslı oyuncular görmek istiyorum sahada.
eren derdiyok'un rakibine faul yaparak gol attığı maç. uydurma penaltı ya da ofsayt golü gelmeyince puansız döndü tabi aslanlar açık ve net.
Gavtasarayın hakeme gönderdiği eft sistemsel bir sorundan dolayı gecikince 11'e 11 oynamaya alışık olmayan takım hak ettiğini buldu.
"gereksiz korner gol olur" kuralının devreye girdiği maç.
Hala penaltı diyenler var inanılır gibi değil.
Sivasspor taraftarları "Kebapçı Selo'nun Askerleriyiz." pankartı açmışasdfmdfjkjsa
görsel
sivasın kediciklere küsküyü verdiği maç.
Sivassporsun eze eze kazandığı maç.

Fatih terim balonunu söndürmüştür. Hakemin Galatasarayın golünden önceki Faul anını es geçmesi çok basit bir hataydı.

Anlayacağınız Hakem bile Kurtaramadı Galatasarayı.
fırat aydınus'un galatasaray tarafında olmasına rağmen sivasspor'un kazandığı maç.

penaltıyı da neredeyse vermiyordu ama yan hakem bayrak kaldırınca mecur kaldı fırat.

ayrıca daha önce de söyledim galatasaray'ın kondisyon problemi var. devre arası terim iyi yükleme yapamadı ve galatasaray git gide düşecek.
Ahahahahaha ulan ne çaktılar kediciğe be ahahahaahahaha.

Sivas resmen kıymalı pide yaptı adnan oktar ın kediciklerini.

Ahahadhdjsjshdhffjfksnnananajahaha.
maç öncesi yorumları okumak çok zevkli oluyor. işin doğrusu gs dahil hiç bir takım umrumda değil, tek dileğim fatih terimin morarmasıysı, o da kabul oldu çok şükür. hadi şimdi gidin bodrumdaki kebapçıya.
sivasspor'un farklı galibiyeti kaçırdığı maç.

fark 5-6 olabilirdi ama şans gs'nin yanındaydı.
Zorla Beşiktaş’ı şampiyon yaptırcaklar.
Biri Sivas'a bir şey mi dedi?
ryan donk ve tolga cigerci' yi ilk onbir de oynatıp selçuk inan ve younes belhanda yı kenarda bekletir isen mağlubiyet kaçınılmaz olur. papucumun imparatoru! bir de japon almışlar ki evlere şenlik, bir ara takım 2- 0 mağlup iken nerede ise martin linnes' i kurtarıcı olarak oyuna alacaktı ki
vazgeçti.
inanın beyler o sene de bu sene değil.
Sivas 2. g. 6aray 1.hayırlı olsun.
6 dakika uzatma verilmiş maçtır.
galatasarayın bi bok yapmadığı yenilmeyi hakettiği maç.
ms 2-3 şikesi. bariz.
benim tanıdığım Samet Aybaba bu maçı verir.. izleyin.
Aha başladılar. PEPE’nin yaptığı hareket ile Denayer’in hareketi aynıymış.

Yarrak aynı.

Denayer’in itmesi çok fazla ve top Sivaslının kontrolünde. Pepe’nin olayda top boşta ve itme hafif. Siktirin.
görsel
Terimin hocaligi unuttugu mac diyebiliriz.
Agir siciyor. Terim de siciyor takim da siciyor.
Galatasaray’ın yiğido kucağında zıpladığı maç.
Galatasaray ın bu sezon kuvvetle muhtemel fatih terim teknik direktörlüğün de kaybedeceği ilk müsabaka.

O değil de biz beşiktaşlılara ve siz fenerbahçelilere ne oluyor. Kendi takımımıza, kendi takımınıza bakın amk.

Evet.