bugün

Olağan şeyler bunlar. Çok da takmamak gerek.
(bkz: olur öyle)
birden olan bir şey değildir. 4 yılın birikmişlikleri sonucu patlamadır.
(bkz: yenisi bulunur)
iki tarafta bir süre üzülüp yollarına bakacaktır, yeni ilişkilere yol açılacaktır.
Kız tarafı için üzücü olmayan , hatta 6 ay sonra yapılan bir görüşmede ben artık yeni ilişkilere hazır hissediyorum kendimi sende artık kabullen diyerek ne kadar rahat birisini sevdiğinizi gösteren , sonuç olarak yılların emeği bunun için miymiş? diye tekrar üzülmenize sebep olan ilişkidir.
(bkz: Hayırlısı)
O değilde şaka maka 1 keresinde 1 yıllık bir sevgilim oldu ona baya bi hediye almıştım sonra gittim ayrıldım bütün hediyeleride geri istedim oda verdi bende hediyelerimi ilerdeki sevgililerime sakladım.
iliskiden lisans duzeyinde mezun olmaktir.
ayrılma olgusuna değil verilen emeğe üzülür her iki tarafta.
Yazık olmuştur. Keşke egolar yenik düşse çiftler barışsa dedirtiyor.
fakülteye elveda deyip diplomayı almaktır.
ne bekliyordun mk.
Olması gereken olmuştur.
4 yıldır süre gelen tek ilişkim fotoğraf makinam olduğu için konuya hakim değilim. nedir bilemem. ancak şunu çok iyi bilirim. işin sonu ciddiye gidecekse bir ilişkinin uzatmadan sonuca gitmeye kalkacaksın. en azından işin sonu ayrılığa da gelse dersin ki aman sanki kaç ay geçmiş. e şimdi 4 yıl söz möz bir sürü zımbırtı diyorsan problem. neyse bak kafanın rahatına keyfine. rakı iç. unutursun.
görsel
ee yani? davar mısınız lan siz? nolmuş yani mevzu ne? dert mi bu? büyük bi şey mi? milyarlarca osuruktan ilişkiden biri daha bitmiş gitmiş işte.
yeni insanlar tanımalı, yeni hayatlara açılmalıdır. yerinde saymak,tutuklu kalmak ezikliktir.
Ölümüne sevmemisse demek ki He bir de şeref meselesi erkek kızı sahiplenememisse ne diyim daha.
Ağzındaki lokmayi kontrol edin derim kesin biriyle ortak cigniyordur.

(Bkz: gavat ).
önce zordur eminim ama sonra geçer.zaman yok mu ah şu zaman.dır.
yeni yerler keşfetme zamanınızın geldiğini gösteren durumdur. 4 sene hiç aldatmadan devam ettiyseniz başka bir kadının bedenine sahip olunca ''ne kadar salakmışım'' diyeceksiniz.