bugün

kimse kusura bakmasın. tamamen mallıktır. burada evcilik oynamıyoruz biz. geçen biri aynen şöyle dedi;

'' kuki nasıl söylicem bilemiyorum ama ben 4. nesil bi yazarım ve daha bi tane kızla sevişmişliğim yok. bırak sevişmeyi msn'e bile davet ettiremedim. lan bırak msn'i mesaj bile çekmiyolar bana '' dedi.

siklemedim tabi ibneyi. karizma olsun diye cvp vermedim ona.. ama inanın çok üzüldüm. hayır yani senelerdir yaz çiz bi tane kızla sevişme. küçük de olsa 2 çift meme kemirme. yazık amk lan. bu tip adamları sevk için si*eceksin. kaybolsun gitsin hırbolar.
sözlüğü sevişme sitesi olarak görmemiş saf olmaktır. sanırım galiba muhtemelen.
zaten düzenli bir cinsel hayatı olan yakışıklı sözlük yazarları için gerekli olmayan durum. **
bi de sayısız zirveye katılmıştır yine de tık yoktur. allahın dingili.
(bkz: kuklanın meme ile beslendiği gerçeği)
var mı böyle bir yazar bilmiyorum. zirvelerde az birbirimizi düdüklemedik. yeni nesiller bilmez bu sözlüğün gizli ve asıl adı http://www.uludagdasevisenler.com' dur.
sözlüğü kerhane sanmanın kötülüğüdür.
(bkz: 4 yıllık sözlük diploması)
(bkz: ben bu yazıyı bazı sözlük abazanlarına yazdım)

(bkz: kişinin kendine ayar vermesi)
(bkz: bir dölleme havuzu olarak uludağ sözlük)
(bkz: Sevişmek için gerekli yazarlık süresi)
sevişmek icim yanlış, yer seçmenin sonucudur.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
(bkz: dert bende derman sende)
tamamen kişinin kendi beceriksizliğidir.
5 seneden sonra kızlar teklif ediyormuş.
sosyal hayatta bir bok olmayan insanın buraya gelip sözlüğün asıl amacının dışına çıkmak istemesidir. illa birilerini düşürmekse amacın bunun için nesil beklemene gerek yok arkadaşlık siteleri var takılırsın düşürebilirsen düşürürsün ,bizide rahat bırak seviyemizle takılalım. konuşmalarımdan bayan olduğumu çıkarmayın sakın.
(bkz: 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum)
(bkz: her platformda sevişmek isteyen insanımsı) anladık özgüvensizsiniz, insanların sizi izleyip alkışlamasını istiyosunuz da başka konularda deneyin be. En azından başka bi sitede(platformda). (bkz: nazikçe siktiri çekmek)
güncel Önemli Başlıklar