1. 1.
    mezara girince.
    5 ... jarrus
  2. 2.
    cevapları arasında " asla " nın olması şaşırtmayacak soru. çünkü sizi sevmeyen ve çekip giden ama gönülden sevdiğiniz birini bile unutamayabiliyorsunuz. aşk bu derece nankör ve aptal...
    4 ... abber1ine
  3. 3.
    Unutulmaz ki , tatlı ya da acı birer anı olarak hayatından ilelebet taşırsın , aklına geldikçe gülersin.
    1 -2 ... shell
  4. 4.
    Anılar asla unutulmaz ister 4 yıllık bir ilişkinin anıları olsun ister 1 aylık bir ilişkinin. Hele ilişkii 4 yıllık ise ne yaşanmışlıklar vardır. ilişkiden sonra aynı şehirde nefes almak çok zordur nereye baksan ortak bir geçmiş görürsün beraber yürüdüğün yollar, beraber oturduğun banklar, beraber izlediğin filmler, hatta yağan yağmur bile beraber ıslandığın yağmurdur. Şehir değiştirirsin, belki ülke değiştirirsin yeni insanlarla tanışır yeni insanlar sokarsın hayatına bir şekilde hayatına devam edersin lakin aldığın nefesteki oksijen bile hala beraber aldığın oksijendir. Anılardan kaçış imkansızdır kaçabildiğini sananın zaten hiç anısı olmamıştır.
    2 ... verronicaa
  5. 5.
    illa 4 değil de, 3 yılın da üzerinde aynı etkiyi yaptığı insanın sorusu..
    1 ay 2 ay 3 ay.. unutmaz. çünkü:

--spoiler--

severek ayrılanlar bilirler ayrılığı
    severek ayrılanlar yaşarlar pişmanlığı
    --spoiler--

ama artık çok geçtir..

yalnız:

"..
    sen benim eş ruhumsun
    unutmuş olsan hissederdim
    unutmuş olsan
    her sabah baş ucumda durmazdı hayalin..
    nereye gidersen git
    çantanda bir resmim
    aklında gülüşüm olsun.

ben seni gerçekten sevdim
    'bitmez' demiştin, bitmedi."

şeklinde de devam eder..
    4 ... g n r
  6. 6.
    4 yıl +1 gün dedin mi o iş tamamdır aga...
    1 ... nediye
  7. 7.
    4 yıllık bir ilişki bitmişse zaten hatırlanacak bir anı kalmadığı için bitmiştir.
    1 -1 ... bacikalfa
  8. 8.
    yapılan araştırmalar 3 ve üzeri yıl süren ilişkilerin unutulma süresinin, ilişki süresinin %50'si olduğunu ortaya çıkartmış.

benim 8 yıla yakın ilişkim bitmiş, siz 4 yılın derdindesiniz. halinize şükredin. *
    4 ... eskimolardankimkaldi
  9. 9.
    Neden unutacaksın. Ne güzel günlerin hatırasını hayatına katmış olarak devam et.
    3 ... silinen hesap 014384
  10. 10.
    Aslında seni aldattığını öğrendiğin an.!
    2 ... bulunmazhintkumasi