bugün

anca şans oyunlarıyla olabilecek hede. ama bu iddaa olunca oha dedirtiyor. haberin linki burda efem.
http://www.haberler.com/4...-ikramiye-4370442-haberi/

arkadaşların uyarısıyla gelen edit: ikişer liradan iki kupon yapılmış. her ne olursa olsun koca bi hassiktir be yi hakeden durum.
okumadan önce hassiktir lan nasıl 937 bin lira olabilir dedim lakin okuyunca fark ettim ki iki kupon varmış. zira iddaa'dan bir kupondan kazanılabilecek maksimum kazanç 500 bin tl'dir.

özet: vay amına koyayım.
(bkz: iddaa/#18808565)
yıllardır böyle saçma oranlı 1/2 ve 2/1 oynayıpta tutturamayanların, gördükçe küfür ettikleri iddaa başarısıdır.
*
şimdi iddaa düşünsün diyeceğim ancak şimdi bunu görenler her hafta böyle aptalca kuponlar yapacaklar ve bu kuponlar tutmayacak. iddaa'da o adama verdiği paranın mislisini çıkaracak.
(bkz: kasa her zaman kazanır)
kazandığı ikramiyeyi tekrar iddaaya bağışlayacaktır .
O 937 bin lirayada kupon yapıp milyarder olma ihtimali olan kişidir.
vay anasini bu hafta bu dort maci bu sekilde oynayan cok fazla kisi var. tabi 4unu ayni kupona yazmak sanstanda ote birsey. bi daha boyle bir firsat gelmez. 4 lira lan!
(bkz: herkese kıkırdak)

nerde adalet yahu. Biz daha 100 lirayı geçemezken.
daha dün bir arkadaşımla muhabbetini yaptığım bu hafta da ne maçlar döndü lan dediğim olay. ertesi gün haberini görmek hatta kuponun resmini görmek insanı hayal dünyalarına sürüklüyor açıkcası. kazanan arkadaşı tebrik ediyorum.
sayısal lotoda tek kolonla bir kaç milyon lira alandan şanslı olmayan kişinin kazancıdır.
helal olsun diyecem de elimde degil sovuyorum.
(bkz: hic bir sucu olmayan adama kufretmek)
https://www.facebook.com/ferdi.silay
Şanslı adam olmaktır. 280 bin tl alan arkadaşımla aynı derecede şanslı olan şahıs o değil de ortak maçları da var amk. Hayır bir yerlerden tüyo mu aldınız lan allahsızlar arkadaş sistem oynadığı için macera kuponundan 280bin civarı ayrılmış 4 maç ortak.

Şanslı adamdır vesselam.

görsel
binlerce insana bugün iddaa oynatan kupon.
görünüşe göre geri dönüşlere inanmış arkadaşın yaptığı olay.
garip olan adamın aynı kupondan iki tane yapmasıdır. hadi her hafta böyle sürpizlere oynarsın 1-2 lira güler geçersin ama adam tutacağına inanmış olacak ki aynı kuponu iki kere yatırmış. garip gerçekten.
Aksakallı dededen destekle yapıldığını tahmin ettiğim kazanç.
salak adamdır lan aynı kuponu nıye 2defa oynuyorsun sımdı mıllet aynı kuponu 3-5 defa yatırac yabanada cıkar dıye. mıllet 1.05 lık maclardan yatıyor ayıptır!
amına koyayım bizde galatasaray 2-0 dan maç aldı diye seviniyoruz, adam neye sevinmiş. bir de son maçı galatasaraymış. keşke berabere bitseydi amk.
bizim başımıza gelmeyecektir. (bkz: yazarsın sen yazar kal)
iddiaya olan inancımı arttırmış ve bir kupon hazırlayalım belki tutar söylemlerimi dillendirmiş izmirli çiftçi şansıdır. (bkz: bize çıkmaz).