bugün

Seçimlerden önce halka yanaşma seçim sonrası tencere tava.

Adamlar soyuyor acımıyor. Geç kalınan boykottur.
(#39781598)

Vatana millete Hayırlı, uğurlu olsun.
Geç alınmış, doğru bir karar.
Gerçekleşmeyecek olan bir boykottur.

Cehapeli şizofrenler,milli içkilerine ara verecekler öyle mi?haha güldürmeyin.

3 gün...hadi olmadı 1 hafta sonra rakı şişesi ile poz vermezlerse,şaşırmam.

Laiklik ve sözde modernlik adına o içtikleri içkileri boykot etmeyeceklerini çok iyi biliyoruz.

Çünkü alkolün fiyatı 1000 tl de olsa,onu alacak kadar bağımlılar.bakmayın şimdi böyle ağladıklarına 3-5 güne normale dönerler.küçük zammın getirdiği,küçük bir isyan sadece.

Not: buna nasılsa shvis diyememişler.işin ucu kendilerine dokununca nasıl da tepki gösterdiler.işte muhaliflerin tatlı sy vatanseverliği sayın seyirciler.
Ekşi sözlük camiası olarak 4 Temmuz'da yapacağımız büyük alkol ve ötv boykotunda ulaşacağımız başarı ve dinci diktatör hükümete verdiğimiz ayarı 5 Temmuz akşamında asma altı meyhanesinde kutlayacağız, hepinizi bekliyoruz.
içme içirtme.
Alkol hem zararlı hem de pahalı.
Alkol müptelalarının başlattığı boykot. 2 gün sonra gene içecekler boş boykot. Evet.
Bu boykotta alkole zam gelmemiş gibi davranıyoruz.
(bkz: alkolik hareket engellenemez)
Nerede boykot varsa biz oradayızdır. içmesek de sonuna kadar destekliyoruz. Neden mi?

--spoiler--
yat ve pırlantada "özel" tüketim vergisi olmamasından.
--spoiler--

Bu ülkede iktidarlar hep garibanı ezer de ondan.
görsel
Boykot boyunca sadece bu marka içilecekmiş.
fotoğraf makinesine lüks vergisi alınan ama yatlara özel tüketim vergisi getirmeyen ülkede çılgınlar gibi katılacağım boykot.
Türkiye çok kötü bir yer oldu. Aptalların, hakkını savunamaz olanların ve getirdiği bu hortumcu zihniyetlerin bize bıraktıkları. Yakında 2 lira için adam kesen insanları ana haber bültenlerinde görürüz. Ekonominize edeyim. Kriz var çomarların haberi yok. Aldatıldık demek kolay, şimdi totoyu toplayamayıp, özel tüketim vergisi adı altında milleti gasp ediyorlar. Haram zıkkım olsun.
Katıldığım boykot.
Hayatım boyunca bir yudum alkol 1 fırt sigara tüketmedim. Ben de katılıyorum boykota arkadaşlar.
bende destekliyorum.
Katıldığım boykottur zaten askerdeyim eheh.

https://www.uludagsozluk.com/e/39781784/

Şu entry ye bakın. Adam demiş ki "laiklik ve sözde modernlik adına içtikleri içkiler vırt zırt." yahu bu kafalara siz hangi maddeyle ulaşıyosunuz. Kimse laiklik ve modernlik adına içki içmiyor. Yahu ne alakası var bu geri zekalılılığa bu moron düşünce yapısına gülsem mi sinirlensem mi bilemedim. Ne demek laiklik ve modernlik adına içki içmek. Lan Amına kodumun kıt beyinlisi. Bu Anadolu toprakları bin yıllardır şarap üretiyor. Alkolle siyasi düşüncenin ne ilgisi var. Evet tercihimi sinirlenmekten yana kullandım.
içmeyenlerin doğal olarak yaptığı boykot türüdür.
ilk gelen zamları hatırlıyorum. bira 5 küsürlere sigaralar 6-7-8 bandına çekilmişti. sene 2011 yada 2013 olmalı. uyuşturucu pazarının altın yılları. dağıtım için kurulan pilot bölgeler. bir sayfa gazete kağıdına sarılıp verilen sigaralar.

insanı beynini kişisel ödülünden mahrum bırakırsan, alternatifini arar.

güzel bir pazarın kokusunu alıyorum tekrar.

not: 2 sene evvel her şeyi bıraktım. bi sigaram var.
çok afedersiniz ama, s.kimde olmayan boykot.

ben istedigim zaman alabiliyor ve içebiliyorum. 1 lira ya da 10 lira zam gelmesi çok da umrumda değil.

8-10 liralık birayı alamayanlar ve bu sisteme destek verenler düşünsün, ne diyeyim.

ha alkol da degil olay. bugün köpek öldüren alamayacaksınız, yarın ekmek... soğan patates alamadığınız gibi.

hâlâ dış güçler diye ağlayın. ekonomi iyi olacak ama israil abd istemiyor diye kandırın kendinizi.

ekonominin kötü gidişatı için şu an çözüm yolu yok. çözüm yolu düşünen de yok. ötv'si olan ürünü boykot etsen ne olacak ki? yarın ekmeğe ötv koymayacaklarinin garantisi mi var?

üzgünüm. ne bu ülke ne de insanları umrumda değil artık.
ben ve alkolik kardeşimle katıldığımuz boykot. eve alkol yapım kiti almaya karar verdik. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin hesabı burada işe yarar herhalde.
düdüklü tencere alarak işe başlamalı.

bu düdüklü tencerelerle şekerden alkol üretmek mümkün oluyor.
nasıl olsa kafamız güzel diye geçirip duruyorlar.

pardon geçirmiyorlar, fiyat düzenlemesi yapıyorlar.
Katıldığım boykot. Çevrenizdeki kişilerin de katılmasını sağlayın. Ben şimdiden 4 5 kişiyi daha katılmaya ikna ettim. Satışlar azalsın elde etmeye çalıştıkları gelir eskisinden aşağı düşsün, firmalar zarar açıklamaya başlasın o zaman görürüm bunları.
Cehape seçmeni tarafından yapılan komik bir boykottur. Yav he he. 3 gün sonra ellerinde bira ile dolanacak bunlar. Yemezler.
etkili olan boykot sonucu alkollü içecek üreten firmalar gazoz ve şerbet üretimine geçeceklerini açıklayınca arzın azalması sonucu alkollü içecek fiyatlarına %240 zam gelmiş.
Tüh amk unutmuştum lan ben bunu.

görsel
güncel Önemli Başlıklar