bugün

kolombiya'nın alacağı maçtır. Bugün brezilya götü zor kurtardığı için kolombiya'ya oynuyorum.

Gedit: pardon kuzenim yazmış.
kolombiya'nın sikip çoğaltacaği ve yarı finalde almanya'yla eşlesmesini sağlayacak maçtır.
Rodriguez in yine 2 gol atacağı maçtır. Brezilya utanmadan bu maça çıkarsa bile büyük başarıdır.
şu ana kadar izlediğimiz en güzel dünya kupası maçlarından biri olmasını bekliyorum.

Kolombiya nın müthiş bir uyumu ve en önemlisi bitmez bir kazanma isteği var. çok istikrarlı gidiyorlar. brezilya yı geçerlerse kupayı alırlar diye bir iddiam var. en azından almalarını umut ediyorum.
rodriguez'in yine yıldızlaşabileceği bir maç olabilir ama olmayadabilir Brezilya'nın defans hattı sağlam. Ben her türlü sonuca açık bir maç olacağını düşünüyorum .
Hakemin kayrıkçı olacağı maçtır.
hakemler affetmez brezilya alması için ellerinden geleni yaparlar sonuçta para lazım.
küçük bir fantezik hesaplamayla kolombiya-kosta rika takımlarını finale çıkarttım. dolayısıyla bunun gerçekleşmesi için kolombiya'nın tur atlaması gereken çeyrek final maçıdır. bir defa da hakeden kazansın şu kupayı.
Brezilya ev sahibi olmanin avantajini iyi kullanirsa bu mactan galip ayrilir ama kolombiyada james Rodriguez gununde olursa kolombiya bu turu gecebilir..
hakem ibnelik yapmazsa kolombiyanın alacagı maç.
hakemin devreye gireceği maçtır. insanın aklına nedense tff geliyor.
kolombiyaspor'un koyacağı maç.
efsaneler ölmez diyorum brezilya diyorum arkadaşlar.
Brezilya'nın elenme vaktinin geldiğini gösteren maçtır. Bal bir yere kadar.
kolombiya'nın inşallah kazanacağı maçtır.

bir tane brezilya maçından tat almadım. elensin ipneler.
colombia nın kazanmasını istediğim maç. en azından kolay teslim olmayın koçlar.
brezilya almanya maçı izlemek istediğim için brezilya dediğim maçtır. hoş almanya ile eşleşmese bile brezilya derdim kolombiya'ya kılım.
Brezilya'nın beklentilerin aksine turnuvadaki en iyi futbolunu oynadığı maç. Yaklaşık 15 dk Kolombiya kalesinde büyük bir baskı kurdular ve top altıpas civarında çok gidip gelmeye başladı. Her an ikinci gol gelebilir. Kolombiya'nin tehlikeli bir atağı bile yok şu ana kadar.
Az önce Davis luiz in yaptığı slalomlar, Bekir i akıllara getirmiştir.
Almanya Fransa maçından sonra ilaç gibi gelen maç.
kolombiya'nın kazanamadığı maçtır.
Kolombiyanın 1-1 yaptığı golün ofsayt bahanesiyle hiç edildiği, ardından temas olmayan pozisyonda verilen frikikle brezilyaya turun hediye edildiği şaibeli maçtır. Tribünler boş kalmasın diye brezilyayı finale çıkaracaklar, sonra da halk sokakları yakmasın diye kupayı da ellerine tutuşturacaklar.
James rodriguez'in penaltıdan skoru 2-1 yapacağı maç.
Acayip saibe donen mac.
an itibariyle 2-1 brezilyanın üstülüğü ile devam eden maçtır.

keza brezilya alır gibi duruyor.
bakalım.

not: kolombiya da pis bastırıyo yalnız.