bugün

bir 70+ insan evladına atilabilecek en büyük kazıktır, net.

ama şimdi biz de yaptik yalan değil, vaktiyle ronarkta resten hemen sonra slotlar boşken 2 ezik char soktum, asıl chari da msn koxpa biraktim apede kasiyorum, sabah 7-8 gibi slottaki koxperler girmeye basladi ben de geleni aliyorum geleni aliyorum, adamlar hep ayni clan zaten. neyse party doldu sonra biri daha geldi, eziklerden birini cikardim ona yer actim ama daha geleni almam zaten 2-3 saat kasip pkya gidicem dedim, sonra 1 adam daha girdi bunlardan oyuna, bir anda hepsi cikti partyden ayri party kurdular. Ben ks kaldim, e 7 koxper okcuya da ks atamiyorsun mecbur cikardim diger ezigi de ama ananizi sikicem sizin dedim adamlara.

o günün gecesi saat sabah 3-4 gibi clandan online olan herkesi çağırdım, 10-12 kisi olduk, bastik hepimiz kecoon tsleri slotta bekliyoruz 8 kisi, herkes birer adam aldi kendine attik tradeleri bekliyoeuz oyle slotta sessizlik hakim partynin hepsi afk, 4 kisi de ayrı ayrı tw cekiyor, bizim adamlar geldi 4 tane tw partynin tepesine bi cullandi pat pat pat hepsi yatmaya basladi.

bi tane 76 level okcu vardı, baya havali biseydi sabahki partyde gordum, bizim rezze dedim yokla bakayim sunda tas var mi, var dedi basti 4 u, twler yatirdi herifi bi daha kaldirdik, adamda tas bitmiyor aq yat kalk yat kalk imanimiz gevredi.

herifte 500 den fazla taş varmış aq, hepsini bitirene kadar 4 taş bastık, adam düştü 72 ye amina koyim

pmden yazdim bir de al amina kodumun çocuğu siz benim ezigi kastirmadiniz ben hepinizi ezik yapacam dedim, sonra adamlar sistem yapmis her gece clandan biri sabaha kadar uyanik duruyordu yatirmayalim diye, her gece pk attıktan sonra korkutmaya gidiyordum bunlari nobetci kimse direkr sovmeye başlıyordu :d

bunlar 80 e kadar apede kasmak zorunda kaldi, dedim eslanta sokmam sizi burda yatırıyorsam orada neler yaparım siz düşünün, korkudan gorevsiz 80 e kastilar, sonra baktim bi gun doom gorevi yapiyorlar eslantta, bizim priestlersen birini çağırdım dedim gel yatiracam hepsine 4 bas, girdim koxp chara actim whyi dagdan dread mare indiriyorum bunlar da dagin dibinde doom kesiyorlar koxpla, dread mare bi indi amk bunlar gotu basi kaybetti afk olmayan bi iki tanesi kacti ama gerisi pert, bi tur hepsini yatirdim kaldirdim sonra 2.turu yaparken afk olmayanlar bunlara haber vermis, bazıları 1 yatmayla kurtuldu o sayede :d

özledim ulan ronark'i, tasinda toprağında izimiz var, su sinav isi bitsin de tekrar baslayayim alem deli görsün :d