bugün

birçok kızın hak ettiği sevgili tipidir.
hakkımızı yiyordur, haram olsun.
erkek başına 3 kız düşüyordur. 1 tane fazla sevgilisi olan erkektir hemen soruşturma başlatılmalı
Dördüncünün kim olduğunu unutmuş, hatırlamadan kapın derim.
1i erkek, 2si kiz 1i de transsa saygiyla egildigim ustaddadir aman gote dikkat ustam.
Bir süre sonra hızını kaybedecek insandır.
devasa bir harem kurmuştur. kızlar ona hünkarımız diye hitap ediyordur.
vay amk. biz daha bir tane ararken elin adamı 4 taneyle ilgileniyor. büyüksün üstad.
Çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonun.
islamda dört kadın makbuldür düşüncesine fazla kapılmış olan erkektir.
Yavşaktır.
(bkz: şizofreni)
acaba kendisi mevcut 4 sevgiliden herbirinin kaçıncı erkegidir diye merak ettiren kişidir.
Erkek nüfusunun 4 katı kadın olduğundan Payına düşeni almıştır.
Adam mıdır?
Sevgilileri kesin izmirlidir.
mazoşisttir. onları toplayıp okey oynamaya kalksa biri yancı kalır. 3 iyidir.
Basket takımı kurabilecek kapasiteye ulaşmış futbol takımı kurmaya aday erkektir.
telefonları hiç susmayan adamdır. gerçekten de bizzat birebir şahit oldum böyle bir adama. adam barmen ve yurtdışından atıyorum alice isminde biri mesaj atıyor "hi my sweety mucx mucx", bir bakıyorsun merve arıyor "napıyosun aşkitom" diyor, tuğba arıyor "aşkım seni çok özledim gülücük" falan yazıyor. adamla iki dakika konuşamıyoruz. adamın yüzün de mutlu bir piç sırıtması var bu sırada tabii. elimde sigara düşünceli bir şekilde ufka baktıktan sonra dönüp "gerçekten nasıl idare edebiliyorsun" diyorum, "valla abi sorma yoruyor beni, yurt dışına yetişemiyorum anca türkiye işte" diyor.

değişik hayatlar gerçekten. yine de azmi için şapka çıkarıyorum.
beşi bir yerde yapmasına bir kalan erkektir.