bugün

5. Çocuğa hamileyken onun da kız olduğu anlaşılırsa kocasının soyunu sürdüremediği ve kocasına erkek evlat vermediği için üstüne kuma getirilmesi şart olan kadındır.
kız çocuk doğurmaya ayarlanmıştır.
erkek evlat veremeyen, babanın dölü ile beraber bozuk karıdır.
Dördüz hamile kalmıştır ve çocukları kızdır ve bunları doğurmuştur. Büyük olasılıkla tek yumurta dördüzü olabilir.
Çocuğun cinsiyetini erkeğin kromozomlarının belirlediğinden bîhaber olan kocaya sâhip olan kadındır. Adam daha çok ekmek yemelidir; erkek çocuk sâhibi olmak için. Sâhiden diyorum bunu, bilimsel olarak kanıtlanmıştır bu.
kari degildir o annedir anne.
4 tana kız çocuğu doğuran kadının hiç bir suçu yoktur. eskiden beridir bu saçma konu konuşulur kadın kakımı dayak yer, fakat allah çocuk cinsiyetini belirleme görevini erkek milletine vermiştir. tarlaya ne ekersen o biçilir. geri zekalı bazı insanlar devamlı kız doğuruyor diye eşini döven erkek milleti yanlış yapıyor. hiç çocuğu olmayan insanlar, ne yapsın. allah çocuk vermiş insanlar, üstüne cinsiyet arıyor enteresan. çocuk cinsiyetini belirleme görevi tamamen erkek takımının işidir. kadınlar bu konuda masumdur.
bedeni de zihni de çok hırpalanmış kadındır.
çocuk yapmayı hobby edinmiş yurdum insanı örneğidir. darısı başıma, en az 5 çocuk istiyorum * (allahın izni ve sağlıkla inşallah)
Kızılcık sopası isteyen karıdır.
an itibariyle bakanımız sayın * Hüseyin Çelik tarafından 5'e çıkartılan çocuk sayısına erişme için çalışmalara ara vermeden devam eden kadındır. *
cinsiyeti erkeğin belirlediğini bilmeyen mal erkek beyanıdır!
Başbakan'ın gözüne giren kadındır. En kısa zamanda kömürü makarnası neyse verilmelidir..
4 kız çocuğu annesidir.

senin 4 kız kardeşin olmadığı çok isabet olmuş.
kocasını boşaması gereken kadındır kendisine erkek evlat verecek bir eş bulmalıdır.
baktı "üstüne kuma gelcek" boynuzlayıp eline erkek çoçuk verilmesi gereklidir .
siktiğimin erkek egemen türk genci toplumu. ben böyle solculuğun götünü sikeyim. nasıl bir orospu çocukluğudur bu? akp'ye kadınlar üzerinden laf atmak. ben bu kadının her haltına karışan türk genini sikeyim. modern olmuş, ama gerizekâlı ve barbar bi' maymun olmaktan hâlâ kurtulamamış primatlar var.
bu çağda halen bu düşünceye hakim insanlar var ne yazık ki!!
bu tür insanlar daha bebeğin cinsiyetini babanın spermlerinin belirlediğini bilmezler.
Kari degil kadin.
Sonradan isyan edeceği durumdur malesef.
güncel Önemli Başlıklar