bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fortis türkiye kupası çeyrek final rövanş maçı.

ilk maç için :

(bkz: 28 ocak 2009 antalyaspor besiktas maci)
    1 ... delgado
  2. 2.
    saat 20:30 da inönü stadyumu'nda başlayacak mücadele. lig tv'den canlı yayınlanacak.

muhtemel kadromuz,

----------------------------------Hakan arıkan-----------------------------------

------Serdar Kurtuluş ------ Gökhan Zan ------ Zapo------Ekrem Dağ ------

------------------------------------- sivok ------------------------------------

----------- Serdar Özkan ------ Yusuf Şimşek ------ rodrigo Tello -----------

--------------------------- Bobo ----------- Holosko --------------------------

edit: Fabian Ernst'in de ilk 18'de yer alacağı gelen haberler arasında.

düdüt:

----------------------------------Hakan arıkan-----------------------------------

------Serdar Kurtuluş ------ Gökhan Zan ------ Zapo------Delinho ------

--------------------------------- Fabian Ernst --------------------------------

----------- Erkan Zengin ------ Uğur inceman ------ Serdar Özkan -----------

--------------------------- Bobo ----------- Holosko --------------------------

şeklinde oldu kadro. iyi sıçtım. tamam. kızmayın ama lan. bak ibo gol attı. *
    1 -1 ... tonights the night
  3. 3.
    besiktas' in deli ibrahim ile 2-0' a getirdigi mac. dk 15.
    ... bayram hoshtempo
  4. 4.
    beşiktaşımızdan fark beklediğimiz karşılaşma. bi macı da rahat rahat bitirelim be. haydi kartalım.
    1 ... maktul
  5. 5.
    antalyaspor' un farki bire indirdigi mac. dk 18.
    ... bayram hoshtempo
  6. 6.
    ahmet kuru hevesimizi bi tarafımıza kaçırmıştır. bir beşiktaş klasiği daha vuku bulacak ve yine ölüp ölüp dirileceğiz zannediyorum.
    -2 ... maktul
  7. 7.
    mehmet özdilek'in beşiktaşı analiz ettik açıklamasını aradığım maç. nasıl analiz lan bu?
    -1 ... enes
  8. 8.
    ibrahim uzulmez'in önce rakibin önünden topu alip sonra kalecinin bacak arasından golü attığı maç.
    ... pluto the planet
  9. 9.
    serdar özkan'ın yardırdığı maç. aşırtma. gözlerime inanamıyorum.
    -1 ... madman89
  10. 10.
    ibrahim uzulmez'in bacak arası, serdar özkan'ın ise aşırtma klas bir gol attığı maç. nası maç lan bu!
    2 ... pluto the planet