bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    4 şubat 2007 günü bostancı gösteri merkezinde gerçekleşecek olan konserdir. uzun zamandan beri beklemekteyizdir efendim ve bu haberle birlikte pek bi sevindirik olmusuzdur. hiç kuşkusuz ordayız.iple çekiyoruz...

detaylı bilgi: http://www.duslervekabusl...IC_ID=4588&FORUM_ID=1
    2 ... sinnocence
  2. 2.
    iki elim kanda olsa gideceğim konserdir.geri sayım başladı...
    Bir de zirvesi yapılırsa dadından yenmez. (bkz: hadi canlar bi el atın)
    2 -1 ... husame
  3. 3.
    buradaki arkadaslardan öğrendiğim ve kesinlikle gitmek istediğim, süper olacağına inandığım bir konser...
    1 ... batu04karanlik
  4. 4.
    eger sözlükten yeterli kalabalıgın gelmesi durumunda zirvenin organizasyonunu seve seve yapabilecegim konserdir
    1 ... sinnocence
  5. 5.
    demir demirkan olmadan pek bir tatsız olacakdır.
    1 -1 ... stanger
  6. 6.
    neden demir demirkan yoktur diye sordurtan, gidilmesi farz zirvesi ise şahane olacak konserdir. *
    1 ... just another stranger
  7. 7.
    demir demirkan ın amerika da olacagı için bulunmayacagı konserdir. öte yandan demir demirkan ile yolların yeniden ayrıldıgı konuşulmaktadır.
    1 ... sinnocence
  8. 8.
    Son zamanlardaki en büyük müzik olayı,şaka lan şaka değil ama öyle bir şey. Demir Demirkanı bilmiyorum ama Ogun Sanlısoy eski şarkıları söylemek için orda olabilirmiş.Trail Blazers daki enfes vokalini özleyenler için iyi olacak.Gerçi şimdiki tırto haliyle biraz garip olur izlemesi onu ama neyse.
    1 -1 ... darklove
  9. 9.
    Demir Demirkan'ın da sahnede olmayacagı konserdir. Bir de alt grubun savatage olacagıyla ilgili bir kac şey okudum/duydum bir yerlerden ama savatage cileri de şahlandırmak istemem, ya da "olur mu lan oyle şey" dedirtmek istemem daha.

Biletlerin kurban bayramından sonra satışa cıkacagı konsermiş ayrıca.
    1 ... darklove
  10. 10.
    Savatageın hiçbir şartta pentagramın alt grup olarak çıkmayacağını düşünürsek, savatage sevenlerin gaza gelmemesi gereken konser olacaktır. **
    2 ... baybars