bugün

Fb nin kürek takımı bjk den çok kupa almıştır.
Bjk nin tüm branşlarda aldığı kupa sayısı 1905 ten beri 115 civarında.
sizi daha önce göt etmiştim, görüyorum ki hala bir kaşıntınız var. ağır derecede hazımsızlık sorununuz var ve bu doğrultuda ne dediğinizi bilmiyorsunuz sevgili beşiktaşlılar.

(#39477261)

ben size ayar vermekten yoruldum, siz ayar yemeye doyamıyorsunuz.
son 4 senede elde edilen bir futbol başarısı yok.

neden?

şike yok. azizde gitti zaten. uefa da yakana yapışmış. ee borç zaten 3 milyar tl diyorlar.

bence domalmaya başlayın.
wagner love mağdurlarının ağlama duvarı. yav siz kimsiniz amk muhatabımız bile olamazsınız. bizim başkan barcelona'ya sponsor. adamlar wagner'in maaşını ödeyemiyor. sie.
Olayı genele yayamayıp sadece dört yılla sınırlı tutan korkakların eleştirdiğidir.
istersen 100 yıla bakalım ne dersin? istersen tüm amatör branşlar da dahil ona bakalım ha?
Adam on yılda bir şampiyon olduğu, şerefli ikinci üçüncülük diye ağladığı yılları aklından silivermiş. yoksa düşünse travmaya girecek.
kadıköy semalarında büyüktür sadece.

üstelik trabzon a bir kupa borcu vardır.
ali koç başkan uleynn

yurolik bizim ulağn

aziz sizide satın alır olomm.

sonuç ?

hala elde avuçta sıfır.
bunu diyen beşiktaşlılar ya muhtemelen futbolu son 3-4 senedir takip etmektedir ya da daha önce yaşamlarına devekuşu olarak başları toprağın altında devam ediyorlardı, yoksa bir insan bu denli gerizekalı olamaz, olmamalı.

2008-2009 sezonu şampiyonu beşiktaş aynı sezon türkiye kupasını da alıyor, 2010-2011 sezonunda da türkiye kupasını alıyor. daha sonra aldığı ilk kupa 2015-2016 sezonunda. aradaki süre de tam olarak 4 sene.

biraz daha eskiye gideyim.

94-95 sezonunda şampiyonluk yaşayan beşiktaş 100. yılına kadar (2002-2003) 7 seneyi sinek avlarayarak geçiriyor. bu süreçte yalnızca 97-98 kupa şampiyonluğu bulunmakta. yine 4 sene boyunca kupa alamadığı, hatta 7 senede yalnızca 1 tane türkiye kupası aldığı bir dönemden bahsediyoruz.

şimdi beşiktaş büyük kulüp değildir mi demeliyiz? büyüklüğün kıstası nedir?
futbolda basarisiz olmasini "diger branslarda iyiyiz" diyerek kapamaya calisan kluptur ayni zamanda. Pinpon sampiyonasinda kazaninca nasil sokaklara dokulduk degil mi hep beraber hahaha : )
Kulup dedıgın zaman genel olarak tum branslar hesaba katılır .
yazık lan, tarihi 4 yıldan geriye yürütmeye götleri yemiyor. al kardeş, tiner iç ferahla.
Hala takımları sadece futbol sananlar varmış puahahahaha.
başarısızlıktır ama hakkını vermek lazım.

en azından akhisar’a tiyatro kurgulayıp kendini yerlere atan bir teknik direktörü yok.

takımın başında kafasına gelen oksijen atomuyla kafası yarılan, 5 zımba attıran biri de yok.

en azından masa başı oyunlarıyla maçı kendilerine hükmen alma planı yaparken hükmen kaybetmek yok.

en azından çıkıp oynayıp yeniliyorlar. futbol ödleğin, korkağın yeri değil. yallah hentbola, yallah basketbola.
vesely lokomotif len aq, obradovic en büyük hoca len aq, kalinic siker len aq...

azizbahçe'dir.
formadaki yildizlar 4 senede kazilmadigindan yargilamak icin oldukca kisa bir süre.
bu aykut'la küme düşmediğimize şükrediyoruz. sen ne diyon ?
işte bunlar hep kumpas*
derbi başarıları ayrı tutulduğunda bursaspor ayarında olan takımdır. çünkü bu takım kaos taktiği ile derbilerden puan çıkartıp şampiyon olur, taktiği budur. bu taktik yemediğinde istediğini alamaz. çok yakında da beşiktaş ayarına inecektir. aslına bakarsak, beşiktaş kendisini yakalayacaktır demek daha doğru.

ama olsun, onlar galatasaray’ı 6-0 yendi.. hahaha.

Ps: basket takımı hariç. Vicdanı sızlar lan adamın.
Fenerbahçe'nin büyüklüğü kupa büyüklüğü değildir şaka şaka harbi 4 senede kupa alamamak büyük rezalet.
Böyle giderse beşiktaş fenerbahçe'yi yakalayacak tek büyük galatasaray zirvede hiç olmadığı kadar yalnız kalacak.
Bjk’yi yenince tişört bastıran kulüptür.
o değilde 10 senedir şampiyonlar ligi marşı duyamaması daha büyük bir ızdırap.
Futbol takımı desen haklısın.
Ama "kulüp" diyorsun.
Ulan beyinsiz kulüp olarak bakınca Fenerbahçe'ye başarısız diyorsan cidden sıkıntılısındır sen ya.
beşiktaşlı olarak böyle şeyler bana saçma geliyor. yok 86 kupa yok efendim 23 yıldız. bu aşk kupalarla yıldızlarla ölçülemez ki. renge armaya isme aşıksındır hiçbir başarı veya başarısızlık bunu değiştiremez.
baya baya büyük kulüptür genelde ikincilik konusunda çok istikrarlıdır.