bugün

4 saat uyuyarak zeki olduğunu zanneden bunun yanında ağır bir depresyon döneminde olduğunu kabullenemeyen kendini diğer insanlardan üstün görmeye çalışan kişilik tespitidir.
Fazla uyuyanların kabul edemeyeceği gerçek. Evet.
4 saat uyuyan adam gitsin alzheimer a falan çare bulsun bari, madem 4 saat uyuyor.

4 saat ne AMK benim uykuya dalma surem o yahu.
ulan cahiller, tıbbi açıdan ortalama 8 saat uyumamız, dini açıdan ortalama 6 saat uyumamız gerekir.
uzmanların dediğine göre 3,5 saat uyku yeterliymiş. şimdi şöyle bir düşününce hakikaten doğru. eski liderler hitler, atatürk, napolyon falan filan bu adamlar günde 9-10 saat uyusalar nasil hüküm süreceklerdi ki?
12 saat uyuyan biri olarak hassiktir dediğimdir.
hangi uzmanlara göre? ne kadar uzman? kime göre uzman neye göre uzman? en önemlisi de isviçreli mi?
anlayamadım ne olması demiştiniz?
biz uzman sikiyoruz burda!
Bu durumda 3x gerizekaliyim.
Gerizekalıların itiraz edeceği gerçek. Evet.
emin olmamakla beraber eğer gerçekse tescilli bir gerizekalıyım demektir.
azıcık doğru gibi
ülke hepten gerizekalı oldu şimdi.sen şunu 6 saat yap gardaş.
şimdi ben buraya eve gerizekalıdır yazıp kendimi akıllı göstermeyi de bilirim ancak yapmıycam. !
unutkanlığa vesile oluyor, beyin tembelliği.

'' adam haklı ''
Güldüren gerçektir. Evet.
doğrudur. bu nedenle ben 7 saatten fazla uyuyorum, misal.
Senin gibimi yazdığına göre kendini tanıtiyorsun kb 40 yapmam gerekiyor.
Gerçeğin ta kendisidir. Bazılarını kızdırır. Evet.
Bilinen gerçektir. Evet.
Bilimsel gerçektir. Evet.
uykuyla ilgili hiç bir sikimden haberi olmayan kendini çok zeki ve faal sanan gerzeklerin uydurmasıdır. efendim siz şekil yapacam diye bunları dinleyip bedeninizin amına koymayın. eğer düzenli bir yaşamınız varsa bedeniniz zaten ne kadar uykuya ihtiyacı olduğunu size söylecektir. eğer benim gibi işsizseniz uyandığnızda yapacak hiç bir şeyiniz yoksa bunu hayatınız düzene girince anlarsınız. öğrencilik yıllarımda 8-9 saat uyku bana yetiyordu ne fazlası ne eksiği.

tabi uykuyu alabilmek için uyku süresinden hariç doğru evrede uyanmak gibi ekstra konularda etken hususlardır.
bilimsel bir gerçekliktir. evet.
iş yok güç yok, 5'e kadar otur, 2'ye kadar yat oytun.

8'de uyanıyorum dersin kim bilecek amk.
güncel Önemli Başlıklar