bugün

4 saat uyumak zeka ile bağlantısı yoktur. Zamanımızı iyi kullanıp kullanmamakla alakalı.
yaşamış en zeki insan hariç herkes birine göre geri zekalıdır, en zeki insandan daha zeki biri gelirse o da birine göre geri zekalı olacaktır.
insan bazen gerizekalı olmalı demek ki, çünkü buna değer.
gerizekalıların bilmediği gerçek. evet.
Acımasız gerçektir. Evet.
(bkz: sanal einsteinlar) .
hiç uyumuyorum...
sırf gece geç saatlere kadar uyumayanlar zekidir dediler diye uyumaya korkanlar var .
tebrikler artık annen ve ben gerizekalıyız.
9 saatten aşağı uyumuyorum demek ki ultra gerizekalıyım. boşa okuduk onca sene okul desene.
bir insan neden uyur ki anlamıyorum.
Sözlükteki zeka seviyesinden belli olan durum. Evet.
iş yok güç yok, 5'e kadar otur, 2'ye kadar yat oytun.

8'de uyanıyorum dersin kim bilecek amk.
bilimsel bir gerçekliktir. evet.
uykuyla ilgili hiç bir sikimden haberi olmayan kendini çok zeki ve faal sanan gerzeklerin uydurmasıdır. efendim siz şekil yapacam diye bunları dinleyip bedeninizin amına koymayın. eğer düzenli bir yaşamınız varsa bedeniniz zaten ne kadar uykuya ihtiyacı olduğunu size söylecektir. eğer benim gibi işsizseniz uyandığnızda yapacak hiç bir şeyiniz yoksa bunu hayatınız düzene girince anlarsınız. öğrencilik yıllarımda 8-9 saat uyku bana yetiyordu ne fazlası ne eksiği.

tabi uykuyu alabilmek için uyku süresinden hariç doğru evrede uyanmak gibi ekstra konularda etken hususlardır.
Bilimsel gerçektir. Evet.
Bilinen gerçektir. Evet.
Gerçeğin ta kendisidir. Bazılarını kızdırır. Evet.
Senin gibimi yazdığına göre kendini tanıtiyorsun kb 40 yapmam gerekiyor.
doğrudur. bu nedenle ben 7 saatten fazla uyuyorum, misal.
Güldüren gerçektir. Evet.
unutkanlığa vesile oluyor, beyin tembelliği.

'' adam haklı ''
şimdi ben buraya eve gerizekalıdır yazıp kendimi akıllı göstermeyi de bilirim ancak yapmıycam. !
ülke hepten gerizekalı oldu şimdi.sen şunu 6 saat yap gardaş.
azıcık doğru gibi