bugün

(bkz: pizzanın peynire doyduğu an) *
(bkz: 4 kaşarlı pizza)
(bkz: te allahım)
sözleri kenan doğulu'ya ait olan hepsi grubunun hepsi şaka albümünden bir şarkı.
önce "-ulan ne skendrik şarkı yapmışlar!" diyip ardından bu iş tüm dünyada böyle diye kendimi avuttuğum şarkıdır.Elin madonnası "benim şekerlerim var lokumlarım var" der de bizim Hepsi "4peynirli pizza yanında da kola" diyemez mi?
ilk duyduğumda 4 peynirli pizza kalk kendini avuçla şeklinde anlayıp daha sonra gerçek sözlerin böyle olmadığını farkedince baya bir güldüğüm parça. elin ecnebisi ben senin dondurmanı yalayım sonra sen benim lolipopu yalarsın diye şarkı yapıyorsa bu da doğaldır seveni vardır ki yapıyorlar. *
(bkz: çift kaşarlı tost)*
ilk duyduğumda pizza hut reklamı sandığım şarkımsı.
bu denli peynir yoğunluğundaki pizza, pizza değildir. pizzalı peynirdir. obaaaaa.

(bkz: düz adam)
eblek parçalardan bir tanesi. o ne lan öyle sözler falan. iyice şaşırdı millet şarkı yapıcaz diyerekten uzaklaşıyorum burdan. *
dört fırıncı küreği gerektiren pizza türü. eğer...
ilkokul 4. sınıfa giden kız grubu şarkısı.
sözlerini kenan doğulu nun yazdığına inanamadığım veyahut inanmak isteyemediğim parçadır. hepsi şaka albümünün ilk klibi bu parçaya çekilmiştir. klibinde otantik hepsi saçmalıklarından bir demet sunulmuştur.
(bkz: extra mozarella)
pizzaaa derken araba solluyormuş efekti hissi yaşanıyor. yeminle.
festival gibisin katılmak ıstıyorum diyen kenan dogludan daha iyisini bekleyemezdik.ama onuda anlamak lazım kızların seviyeye göre takılmıs olabilir *
gece gece aç olan bünyenin tabiri caizse amına koyan pizzadır. o ne lan öyle? ben burda tek peynirli pizzaya rağzıyken!
Yalnızca çocuklara hitap ettiklerini kendileri de kavramış olsa gerek zira konserlerinde çocuklarını getiren ebeveynlere verdiğimiz işkenceden dolayı özür dileriz diyorlar. 4 peynirli pizza da o denli muhteşem bir şarkı işte.*
şayet live messengerınızın online listesinde bu şarkıyı dinlediği halde ''ne dinliyorum özelliği'' ni açık bırakan insanlar görürseniz artık yeni bir account almanızın zamanı gelmiş demektir.
(bkz: bu gerçek olamaz)
4 peynirli pizza biraz ağır geldi, sanırım istifra edeceğim.
(bkz: suyun bol olsun)
ben böyle rezil bi şarkı böyle rezil bi klip ve de böyle rezil seslerin bir arada bulunduğu bir kombinasyonu ömrümde görmedim. kolpalık akıyor her tarafından resmen. insanı kendisi ve çevresindekiler hakkında düşünmeye itiyor şerefsizim. bu şarkıyı benim arkadaşım nasıl dinler, ben nasıl dinlerim lan. ulan hadi söylediniz bu şarkıyı bi halt yediniz üstüne niye bi de detone oluyosunuz. bu rezil şarkıyı çok basit şekilde de olsa müzikal açıdan değerlendirmeye çalışdığım için kendimden de utanıyorum ayrıca. allah benim de cezamı versin.
amman kim bu kolla bölümünü,amman kilodu kolla anlayarak ne garip fantezileri varmış dediğim, hepsi grubunun bir şarkısı.
albümün ismi ile ne kadar da ahenk içinde olduğunu gösteren şarkıdır. hakikaten de ''hepsi şaka'dır.'' bakalım daha ne klasikler dinleyeceğiz pek kıymetli müzik grubu ''hepisinden?!''
burnunun b.ku kılavuzundan belli olan hepisi şarkısı. mükemmel bestekar kenan doğulu'ya saygılarımı sunuyorum.

seni sevmeyen ölsün be genç!
duyduguma gore kenan dogulu'nun hepsı'ye yaz(ama)dıgı şarkı.