1. 1.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2113498/+

açılan lgbt bayrakları soru işareti yaratmıştır.
    4 -6 ... savas bi saniye abi noluyo ya
  2. 2.
    ulan ne güzel tepkilerini belli ediyorlar, bounlu değilim ama orada olsam bende katılırım diyordum, ortama bak.
    4 -1 ... peacekeeper
  3. 3.
    Ulan mis gibi rektörü beğenmiyorlar.
    2 -2 ... judas
  4. 4.
    yeni rektör odtü endüstri lisansından sonra, boğaziçinde yüksek ve doktora yapmış. yani bir anlamda boğaziçili . öğrencilere kalsa adayları da kendimiz belirleyelim sonra da onlar içinden rektörü biz seçelim diyecekler.
    2 -2 ... kan bankasi soyan sivrisinek
  5. 5.
    boyun eğmeye, biat etmeye alışkın demokrasiden korkan geri kafaları rahatsız eden protestodur.

eskiden rektörler seçimle gelirdi, şimdi siyasi bir partinin lideri tarafından atanıyorlar, haliyle kendi siyasi partisini destekleyen liyakatten uzak şahısları atıyor, haliyle öğrenciler isyan ediyorlar.
    7 -2 ... murthy
  6. 6.
    Önce öğrenci olmayanlar gelir. Sonra pkklılar. Sonra diğer bölücüler.

Sonra şiddet başgösterir.

Haklıyken haksız duruma düşerler.

Tayyip yıllardır beklediği mağduriyeti bulur.

Biz izledik bunları.

Bu arada, nasıl bir adam istenmediği yerde durur?
    6 ... inheritance vice
  7. 7.
    https://twitter.com/buzzg.../1346112373766107137?s=20

Ne rektörü ne eylemi kardeşim, adamlar dhkpc marşı söylüyor polis katil diyor bunun rektör ataması ile ilgisi falan yok.
    3 -4 ... napacukk
  8. 8.
    Anlaşılmaktadır ki feminist +lgbt örgütler iş başındadır
    Kendi zihniyetlerinde bir rektör atansa böyle eylemlere hiçbir zaman kalkışmazlar.
    Bunları ciddiye almayın içeri alın.
    Ülkeye ne katkısı var feminist lgbtlerin
    1 -2 ... lenova
  9. 9.
    gençlerimiz neden ülkemizde kalmıyor falan filan.
    2 -1 ... el cid
  10. 10.
    rektör mektör işinden bağımsız olarak söylüyorum, bir protestoda lgbt bayrağı açılıyorsa o protesto haksızdır. bu kadar. ateistim ancak bu feministlere, veganlara ve lgbtcilere gıcık olduğum kadar şeriatçılara gıcık olmuyorum.
    4 -3 ... kazuo kiriyama