1. 1.
    "Rüşvet alıp verenler, kamu malını zimmetine geçirenler, torpil yapanlar, cehennemin dibine kadar yolunuz var" deyip akp ye çakmış.
    http://m.t24.com.tr/haber...-kadar-yolunuz-var,789572
    2 ... recomax
  2. 2.
    nasil chp'liler "aman, agzimizin tadi kacmasin" havasindaysa, akp'liler ve dilipak gibi akpciler de "allah carpsin, burnunuz kaysin" edasiyla kocakari gibi soylenerek olan biten talani resmen onayliyor ve yapanin yaptiginin yanina kalmasina ses cikarmamis oluyorlar. Burada "ses cikarmak" hirsizin yakasina yapisip neyi nasil caldiginin dokumunu net olarak kamuya duyurmaktir. genel olarak isim vermeden, yer ve zaman gostermeden ufurmek kolay: adamlar senin inanc reklamini yaptigin dine veya bir ahlaga sahip olsalar belki calmazlardi. eee, peki ama bunun haramzadelerin gasp ettiklerine ne faydasi var? sen allah'a inaniyorsun, ben inanmiyorum mesela; bana gore senin bu lakirdilarin masal anlatip hakikati sivamak, ustunu ortmek.
    osurup durun bakalim, nereye kadar...
    ... baftan
  3. 3.
    akp lilere dediği zannedilen ama yarın veya hafta başına cehapeye yazmıştım diye açıklama yapacağı yazıdır. bunlar 2006-2007 lerde girdikleri yoldan kolay kolay dönemez. pasta o kadar tatlı ki hesabı kitabı ahireti unutturmuş iyice.
    2 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    4 ocak 2019 abdurrahman dilipak köşe yazısı
    4 ocak 2019 abdurrahman dilipak köşe yazısı
    ... kalahari 1
  5. 5.
    titreyip kendine gelen kişi yazısı. tebrikler.
    ... teflon