bugün

Şırnak Valiliği, Gabar Dağı'ndaki operasyon sırasında, uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcı düzeneğinin patlatılması sonucu, 3 askerin şehit olduğunu, 5 askerin de yaralandığını açıkladı.

http://www.ntv.com.tr/tur...li,RvHfdHsgJE2GfHE2KRGjxw

--
şehitlerimize allahtan rahmet diliyor, sebep olanlara lanet ediyorum.
bıçak dayanacak kemik kalmadı artık..
havaların ısınmasıyla inlerinden çıkıp kahpeliklerine devam eden soysuzların yeni işi. o bombalar hem burada hem diğer tarafta asıl sizin canınızı yakacak.
Şehit cenazeleri, feryat eden anaların ağıtları, evlere hüzünle asılan türk bayrakları, dağlanan yürekleri görmeye, duymaya zerre gücü kalmamış ülkem insanını bir kez daha üzen, lanet ettiren saldırıdır.
Terör illetinden kurtulmak, milletçe tek dileğimizdir.
Ruhları şad olsun.
3 askerimizin şehit olduğu kahpe saldırıdır. kahpesiniz oğlum kahpe!
Aziz şehitlerimize allah tan rahmet diliyorum. Bir gün gelecek bu terörist o. Çocuklarının da arkasındakilerinin de kökünü kazıyacağız inşallah. Onlar vatan uğruna şehit oldular, onlara layık olabilmek için yapabileceğimiz tek şey bu vatan uğruna canla başla çalışmak.

Eksileyen orospu çocuğu senin de kökünü kazıyacağız merak etme.
Orul Orul yapılmış saldırıdır, şehitlerimize rahmet diliyorum en kısa sürede umarım bu teröristlerin kökleri kurur.
Ayrıca burada bütün entryleri eksileyen bir terörist orospu çocuğu tespit ettim umarım o da tüm teröristler gibi türk Polisi veya askerinin ellerinde inleyerek geberip gider.
Güzel nadide ülkemizin üzerinde ki bu kara lekeleri temizlemek adına virabismillah. O kardeşlerimin kanları yerde kalmayacaktır elbet...

Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor
Bir hilal uğruna ya rab ne güneşler batıyor!
dağda birbirini düzen o...pu evlatlarının kalleşliğidir. Allah hepsinin ve arkalarındaki gücün misli misli cezasını versin. şehit askerlerimize rahmet diliyorum. bıçak kemiğe dayandı safsatalarından bıktık artık.
Doğu'daki ayrılıkçı kürt piçlerinin neden olduğu bir kalleşliktir.

Gegin ataman nickli embesil, dün rusya'da terör saldırısı oldu, onlarda ki istihbarat neredeydi, ulan harbi embesilsin, bir de duyar kasmayın demiş.
tayyip sürpriz hazırlıyoruz dedi ya, o inlerinden çıkardı bunları.