1. 270.
  Hain bir saldırıdır. Elbet bir gün gerçekler ortaya çıkacak. Evet.
  1 -1 ... oytunkaran
 2. 269.
  4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı
  4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı
  4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı

  Onlarca kişinin ölümüne neden olabilecek bir olay sonrası Galatasaraylı yöneticileri ve ultrAslan denilen vicdansızları asla unutmayacağım. Fatih Terim’in yalandan corona muhabbetine bile geçmiş olsun diyen Fenerbahçelilerden umarım biraz insanlık öğrenirler.
  1 -3 ... temirata
 3. 264.
  Failleri hala bulunamamış üzerinde 4 sene geçen olay. Evet.
  1 -1 ... oytunkaran
 4. 260.
  Eğer o saldırı felaketle sonuçlansaydı bugün, Brezilya liginde uçak kazasıyla hayatını kaybeden futbol takımı ve yöneticileri gibi bütün dünya sallanıcaktı, ama ateş düştüğü yeri yakar, sadece fenerbahçe'liler acı çekicekti, sadece fenerbahçe'liler birlikte olucaktı, sadece fenerbahçe'liler fenerbahçe'lilere sahip çıkıcaktı diğerleri içten içe sevinicek ya da göstermelik yardımlarda bulunucaktı. 15 temmuz'dan sonra eliyle koymuş gibi bir bir askerleri, polisleri ve akademisyenleri fetöcü diye görevden alan "devlet" türkiye'nin en büyük 3 spor kulübünden birisi fenerbahçe otobüsüne gerçekleştirilen bu suikast girişiminin faillerini hâlâ yakala(ya)madı. Geçmişte kalan faili meçhul suikastler gibi bu da tarihe adını kazıdı.
  2 -1 ... sivasli bey
 5. 259.
  Şiddete hayır diyorum..
  Buna FB dahil arkadaşlar.
  ... efemir23
 6. 258.
  Saldırının ardından şu tweet atılmıştır.

  4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı
  5 -4 ... we did it
 7. 257.
  Hala faili kayıp olan saldırı. Evet
  6 -1 ... oytunkaran
 8. 256.
  Hırsız içerden olunca kapı kilit tutmazmış belkide...
  5 -5 ... flat head
 9. 255.
  Gecenin karanlığında, 90 km hızla giden otobüs, tam viyadük üzerinde, Karanlıklar içinden bir kurşun geliyor, tam şoför mahaline,tam şoföre, tam da gırtlağına... Belli ki son derece profesyonel ellerce yapılmış bir saldırı. Öyle çoluk çocuk işi değil. Amaç belli, takım otobüsünü viyadükten aşağı devirmek ve koskoca camiayı yok etmek.

  Haberi ilk olarak veren hükümet yanlısı kanallar "taş" derken muhalif kanallar "kurşun" dedi. Vali çıktı, emniyet müdürü çıktı, taş toş tiş tuş dedi, silahlı saldırı diyemedi. FbTv canlı yayina geçene kadar Atv ve Aspor israrla tas dedi. Size söyleyeyim, eger fb otobüsü devrilse deliller bulunamıcak ve olay taşlı saldırı sonucu elim kaza olarak kalacaktı.

  Bu olayı soruşturan savcı fetö'den iceri alındı. Bu olayı yapanları, haberi veriş şeklinden tahmin etmek istemiyorum; ancak sanmayın ki fetö bitti. Çalınan şampiyonluk hikaye, fenerbahçe sandığımızdan daha büyük ve Atatürk tarafından kendisine verilmiş gizli misyonları olan bir spor kulübü'dür.
  6 -7 ... eraslan5
 10. 254.
  Saldırıdan sonra fenerbahçe önce liderliği kaybetmiştir ardından şampiyonluğu.

  ismail kartal yabancı oyuncuları takımda zorla tuttuklarını söylemişti katıldığı bir programda. Zaten önümüzdeki sezon bir çok oyuncu ayrıldı vitor döneminde yeni bir takım kuruldu.

  Saldırı zaten her türlü amacına ulaştı yani.
  7 -5 ... we did it