bugün

bu adamin hala akp'ye hizmet ettigini bilmeyen ergenuslar var. sizce o kadar yazar icerdeyken bu muhalif arkadasin ne ozelligi var? bi dusundunuz mu? dusunemezsiniz cunku beyniniz yok.
Komiktir gelmiş ahmet nejdet sezeri övüyor bütçenin 3 te 1 ini yetim hakkı diye ayırırmış birde çok tarafsızmış maşallah.
ahmet necdet sezer cumhurbaşkanı iken ankara'da yaşadım. onun kadar hakka saygılı, mütevazi ve işini hakkıyla yapan başka bir cb görmedim ömrümde. kendisi ile yaşadığım bir anıyı da anlatayım, cebeci'de ışıklarda karşıdan karşıya geçmeyi beklerken kendisi geldi ve kırmızı ışıkta durdu. konvoyu da hani şu allah'tan başka kimseden korkmam diye esip gürleyen recep tayyip gibi 50-60 koruma aracından oluşmuyordu, sadece 3 araçtı! önünde arkasında birer koruma polis aracı o da sedan tip! ışıkta durunca camı açtı, el uzatanlarla el sıkıştı, sohbet etti. koruma polisleri sadece inip kenarda bekledi, araya girmedi.

özdil bahsettiklerinde sonuna kadar haklı. gerçek sivil cumhurbaşkanıdır sezer!
Deveye diken, insana s.ken diye boşuna dememişler. Artık hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz.