1. 1.
    yorgun ve yaralı fenerbahçe nin puan kaybetmesi olası gözüken maç.

umarım bir şekilde kazanırız.
    2 -1 ... being a dwarf
  2. 2.
    Kalan 11 haftada her maç final.En ufak hesapta olmayan puan kaybı çok büyük dertler açabilir her takıma.Fenerbahçe'nin yeneceğini düşünüyorum zor da olsa.Olası puan kaybının altından kalkamazlar.Yeneceklerdir.
    1 ... one last chance
  3. 3.
    Bir ağlama sesi Duydum Sanki.
    2 -4 ... izmir ne taraf
  4. 4.
    fenerbahçe'nin 3-0, 3-1, 4-1 gibi skorlarla rahat kazanacağı maç.
    17 -12 ... kedilerinbabasi
  5. 5.
    fenerbahçe'nin rahat kazanacağını sanmam, zorlu bir maç olacağı düşüncesideyim. skor tahminim 2-1.

not: muğlaspor
    6 -1 ... bedreddin
  6. 6.
    herkese yatan akhisar fener karşısında manchester united gibi oynayacaktır.

skor tahminim 3-0 fener. goller tuncay, anelka, alex.
    6 -5 ... fennafillah
  7. 7.
    Beşiktaş maçı ağır geçti o yüzden yorgun çıkacaktır takım. Kazanırsa güzel olur ama beraberlik ihtimali yüksek görünüyor.
    5 ... pardaillan
  8. 8.
    objektif ve tarafsız bir yorum yapacak olursam fenerbahçe'nin 8-0 galibiyetiyle sonuçlanacak olan stsl maçıdır.
    4 -5 ... meinherzbrennt
  9. 9.
    Fenerbahçe'mizin zorlanarakta olsa kazanacağını düşünüyorum. Okul Açık'ta olacağız, sözlükteki renktaşlardan giden varsa bir mesaj kadar uzağınızdayım.
    Skor tahminim:2-1
    ... thefuckingdead34
  10. 10.
    Oğlum ne lan bu karamsarlık? Niye herkes bu takıma honduras belediyespor muamelesi yapıyor? Tamam kadro yetersiz teknik direktör güven vermiyor diye düşünebilirsiniz ama büyük takım farkı burda ortaya çıkar. Bazen futbolcular formanın altında ezilir ama maçı alan forma olur. Çubukluyu koy sahaya, standart bir sezonda futbolcusuna bakmadan ilk 3te görürsün zaten. Biz yarıştan kop-ma-yız! Bu maçı alır, bir sonraki haftaya umutlu gireriz. Moralleri yüksek tutun adamın canını sıkmayın ipneler.
    5 -5 ... dj battaniye