1. .
  cev indesit şampiyonlar ligi voleybol maçıdır.ilk maç moskova da ikinci maç istanbulda oynanacaktır. turu gecen taraf final four oynayacaktır. maç saat 18.00 de trt 2 den naklen yayınlanacaktır.
  1 ... hayatin anlamini arayan adam
 2. .
  formanın hakkını en çok veren, bayan voleybol takımımızın dörtlü finale kalmak için önündeki ilk engel. bu sene her maçta yüzümüzü güldürdükleri gibi yeniden bizi mutlu edeceklerini inanıyoruz kraliçelerin.

  başarılar kraliçeler...
  1 ... soyle doktor bir umut var mi
 3. .
  sarı meleklere gönülden başarılar dilediğim maç.
  1 ... tataramazan
 4. .
  fenerbahçe acıbadem'in 3-0 yenmesi beklenen maç.
  4 ... alfisti
 5. .
  sarı meleklerin yoluna tam gaz devam edeceği maçtır.set dahi vereceklerini düşünmediğim maç.
  ... erkenbosalangarson
 6. .
  dünyanın en iyi kadrosuna ve dünyanın en iyi bayan voleybolcusuna* sahip fenerbahçe acıbadem'in 25-20, 25-15 ve 26-24'lük setlerle beklenildiği gibi* 3-0 kazandığı karşılaşmadır.
  1 ... alfisti
 7. .
  natasha osmokrovic'in * ekaterine gamova'nın * eda erdem'in * ve frauke drickx'in *-* damgasını vurduğu maç.zira odintsovo maç başında öne geçiyor hop dirickx iki tane 2. topa hücum ediyor.odintsovo yakalayacak gibi oluyor hop osmokrovic devreye giriyor.rakip sıkıştırıyor gamova * sahne alıyor.ama tabi seda tokatlıoğlu'nuda unutmamak lazım.
  ... thebalkanboy
 8. .
  maç sonucuyla kupaya bir adım daha yaklaştık. Allah nazarlardan saklasın kraliçelerimizi...
  ... soyle doktor bir umut var mi
 9. .
  fenerbahçe'nin sadece futbol değil tam anlamıyla bir spor kulübü olduğunu tekrar bizlere gösteren maç. her branşta şampiyonluğa oynamak kolay değil. sarı melekler ise müthiş seriyi sürdürmekteler. yine en önemli takımlardan birini deplasmanda set vermeden yendiler. tam anlamıyla rüya takım izliyoruz. bu takımı yaratan ve bizlere izleten herkese teşekkürler...
  1 ... levon
 10. .
  bu yenilmez armadanın başarısında antrenör jan de brandt ın da ne kadar büyük bir payı olduğunu gördüğümüz maçtır. takımın bocaladığı nadir anlarda yaptığı değişiklikler ve aldığı molalarla final-four un kapısının aralanmasında önemli rol oynamıştır.

  (bkz: daum gelsin seni izlesin)
  1 ... lefter bartu de souza