bugün

doymak bilmeyen abaza erkektir. erdoğangiller sülalesinden olması muhtemeldir.
bence yatacak yeri olmayan erkek !
daha fazlasını iste mottosuna sahip erkektir.
"seni de istiyorum" kısmını anladık ta seks yaptığı kadınlarla evlenerek* bu durumu böylesine legalleştirme ve resmileştirme çabasına girmesine hiç gerek yoktu kanımca...
çok eşlilik mevzusunu dine dayandırmış olan erkektir. günümüzde arkadaşım dediği her kadınla yatan; kısacası 10-15 tane kadınla sürekli, istediği zaman karı-koca ilişkisi yaşayabilen insanlar var iken, kızılamayan erkek cinsidir.

burda kızılması gereken kadındır. buna izin veren, kendini din kisvesi altında köleleştiren, bunu kendine yaptıran; görücü usulü ve aile rızasıyla evlenilmişse, aile rızasıyla tecavüze uğrayan kadındır. edilgen olana her şey müstahaktır.

veya herkes hayatından mutluysa bize sadece "allah allah" demek düşer. bazıları "vay amk" da diyebilir.
+ dört karım var ama seni de istiyorum hüsamettin!
- hayırdır usta grup mu yapacağız? *
fenerbahçe taktiğinin tersini kullanacak adamdır. fenerbahçe yabancı sınırını delmek için türkleştiriyor ya herkesi... bu hacı kılıklı amca da inandığı "allah bir avrat dört" kuralını uygulayabilmek için var olan hanımlardan birini gayrimüslim yaparak oyunda tutmayı başarabilir.
(bkz: bosan da semerini ye).
gözünü toprak doyursun sözü bu kişiler için söylenebilir.
dindar değil de dinci olan birisi olabilir.
dışarda son zamanlarda bolca gezmeye başlayan sakallı, cübbeli tip ve siyah çarşalı hayaletlerin oluşturduğu grubun kafa yapısındaki pezevenk.
esasen eşcinsel eğilimleri olan erkek. şöyle ki, kendini doyumsuz bir seks tanrısı gibi gören ve bunu göğsünü gererek ifade eden adam esasında hiç bir kadından tahrik olamayan, o yüzden de arayışına son verememiş, yeni bir kadını elde ettiğinde bu derdine derman bulacağını zanneden gizli pasif eşcinseldir.

kendisini tatmin edecek kudret, kendi pantolonun içinde de mevcuttur. Kendisine tavsiyem önce küçük olanları deneyerek başlasın, daha sonra level atlar nasılsa.
threesome, hadi onuda gecin foursome bile kesmemis, orgy arzulayan ayakli organ.
(bkz: karı koleksiyoncusu) olabilir. Allah gözünü doyursun denilen tiptir, uzak durulasıdır.
(bkz: karim benzema)
kısaca "seni kuma almak istiyorum" demek istemiştir.
muhtemelen 4 ünü de tatmin edemeyip sade kendini düşünen erkektir. kadınlarının yeni solukları araması kaçınılmazdır.
- madem 4 karı seni kesmiyor. diğerleri de seni tatmin etmez. belki sana şöyle sağlam siken bi erkek lazımdır.
hı ne dersin?
+ delimisin?
- seni domaltmaları lazım yoksa öleceksin.
+ istemiyom seni de kimseyi de tamam.
- seni sikmeleri lazım. sonuna kadar yardım edeceğim söz ara beni.
+ ??
uçkuruna düşkündür. ama unutmamak gerekir ki adamin basina ne gelirse ya meraktan ya yaraktan demişler. ayrıca Kula bela gelmez HAK yazmadıkça; HAK bela yazmaz Kul azmadıkça.

diyerek, enrtymi özlü sözler ve deyimlerle bitiriyorum.
hadım edilmezse karımıza kızımıza hatta çocuklarımıza kadar dalacak potansiyel coşkun...
+Baba bi kız var bana isteyek mi
-Adı ne?
+Zehra
-Onu ben kendime alcam dürzi anana yan gözle bakmaya utanmıy misen
+4 tane anam var onlarnolcak
-fazla mal göz çıkarmaz
(bkz: yedi kocalı hürmüz)
Psikolojik sorunları olan erkektir.
Bunu diyorsa sakallı ve cübbeli olduğu için değil, kafası ve kalbi olmadığı için söylemiştir ayrıca.

Baştan savmak için "ama ben seni istemiyorum" demek yeterli olacaktır.
4 kadınla evlenme sebebi sorulduğunda, 'peygamberimiz de dört kadınla evlenmiş. dinimiz böyle emrediyor bıdı bıdı...' diye saçmasapan zırvalama olasılığı yüksek açgözlü yaratık hareketidir.
Kuran'ın belirlemiş olduğu 4 kadın kontenjanını doldurmuştur; ama diğer kontenjanlar açıktır. yani bu sözü söylediği erkek bir kişiyse, olur neden olmasın. hem orgy fırsatı da doğacak bu kişiye. iğrençsiniz kadınları mal sanan müslümanlar! umarım bir gün tam tersi olur ve kadınlar size malmışsınızcasına davranarak, hakkınızda "alma-verme" muhabbetleri yapar. bunu fevkalade hak etmektesiniz.
arap olması kuvvetle muhtemel kişidir.
gözü dönmüş damızlıktır.