bugün

devlet kurumlarının eşekler gibi birbirleriyle tepiştiği görüntülerdir.

rezillik aq.

http://www.sozcu.com.tr/2...er-ortaya-cikti-2-849837/
hastalıklı akp zihniyetinin nasıl hükümetlik ettiğini gösteren kayıtlardır...

yahu o tırları gönderen de sensin, adliye'de cemaat örgütlenmesine destek veren de sensin... devlet adamlığı için aranan ilk vasıf basirettir ki sende zerresi yok... şimdi kalkıp "efendim cemaat yaptı, bizi kandırdılar" diye ağlanıyorsun...

devlet adamı kanmaz... mahalle bakkalı kanar, ben kanarım, o kanar, bu kanar ama devlet adamı kanmaz... kanıyorsa ehil değildir... öyle kolayca kananlardan devlet adamı olabiliyorsa, seçimlere filan hiç lüzum yok, kura çekelim olsun bitsin...

şimdi anladınız mı rte'ye neden "sucukçu muhasebecisi" dediğimi? sıradan bir okuldan mezun, siyasete atılmadan önce hiçbir başarısı olmayan, birikimi zayıf, sıradan biri olduğu için... benzerleri sucukçu muhasebeciliği gibi sıradan işlerde ömrünü tüketirken, aldık bunu başımıza geçirdik!... sebep? üstün mugalata yeteneği!...

(bkz: ahu tuğba ve seçim sonuçları)

(bkz: rte ve seçmeni arasındaki ilişkinin analizi)
(bkz: devletin bittiği an)

http://www.sozcu.com.tr/2...er-ortaya-cikti-2-849837/
akıl alır iş değil.
bunca tape görüntü her tarafta kol geziyor olmasına rağmen kimseler üzerine alınmadı. vatana ihanet, casusluk bahaneleriyle olayın üzerine gidildi. meydanlarda halka içi boş sözler yalanlar söylendi. hepsi bu kadar.
ulan varsayalım casusluk varsayalım vatana ihanet söz konusu hoş bu ihanetçi dediklerinizi devlet içinde örgütleyen kadrolaştıranda yine sizlersiniz de hadi diyelim yanıldınız gerçi devlet yanılgıyı hatayı kabul edebilecek bir kurum değil de hadi onuda geçtim iyide arkadaş bu kadar dalavereden sonra tek bir adam bu hatalar zincirini üstlenip istifa etmez mi? devlet denilen kurum bu kadar pişkin olamaz. ulan bir kaç bağnaz, eğitimsiz, ak partiden yemlenen yalaka, iktidar yazar kasa takımı yazar dışında size inanan kim kaldı? onlarada yuh olsun. bu gelişmeler defalarca ak parti lehine oy kullanmış kandırılmış kararsız seçmenin kendine yeni bir yol haritası çizmesine mutlaka yardımcı olacaktır. komşularla sıfır sorun yaygaracılarına bak hele sen ya adamlar tüm komşularla düşman olmuş yetmiyor bir de silah taşıyor. utanç verici amk. rezil herifler.
gel gel panayır var gel dediğim kayıtlardır.

dışardan bakınca bence çok zevkli.
fotoğraflara montaj diyerek bertaraf etmek isteyenlerin ellerini kollarını bağlayacak görüntülerdir.

amerika dan öğrendiği kumpasçılık yöntemlerini eline yüzüne bulaştıran insanlar. ulan amerika bile 11 eylül saldırısını kusursuz yapamamıştır.

pantolon kahverengi ama artık artık toz çamura dönüştüğü için belli oluyor be insafsız.
harbiden rezilliktir.
bir komplo teorisi ama o silahlar işi de gidiyordu.

Eğer böyleyse işid'in hala yıkılmamasının sebebi belli.

Düşüncesi bile korkunç.
tır'ların içinden indirilen mit görevlilerinin hal ve hareketleri, "bize kimse dokunamaz biz şuyuz biz buyuz mahkemede hesap vereceksiniz" tepkileri falan... rezalet.

türk askeri seni çevirmiş, kimlik soruyor, kimlik vermiyorsun, araçtan inmiyorsun, ondan sonra vay efendim bize kimse dokunamaz, dokunma çek elini bik bik bik... ne hale getirdiniz memleketi amk!

siktirin gidin artık.
o değil de nası mitçi lan bu 20 yaşında askerlerle başa çıkamıyor. herhangi bir aksiliğe karşı hiç bir planları yok mu lan?
devletin kurumuna bak lan. biri terörü destekliyor diğeri onu engellemeye çalışıyor. afsdgfsddfjk.
skandal görüntülerdir ''in lan aşşağıya in lannn''

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya).
bunlarda fotoşok ve montajdır.

o tırlarda türkmen yardımları vardır.

içinden çıkan mermileri de mangal yapacaklardı zaten efendim.
kimi yandaşın hiç utanmadan "düne kadar f tipi örgüttü, ne değişti?" diye babalanmasına vesile olan kayıtlardı...

hayır canım, düne kadar "müslüman kardeşlerinizdi", "hocaefendinizdi", "bunların devlet içinde örgütlendiği iddiasına kargalar bile gülerdi", "ne istedilerse vermiştiniz"!.. asıl şimdi ne değişti hele sen onu bir izah et sonra bize sor...

hoş, bizim için cevap açık: hiçbir şey değişmedi... başta bunlar için ne söylüyorsak şimdi de aynısını söylüyoruz.
(bkz: hayvan gibi şey yapıyorsunuz yav)
Ortamlarda insani yardım dersin, kim bilecek mk?
iki tarafta birbirinde açemi,biri çıkmış tıra elemanı arkadan itiyor in diye eleman inmem diyor rezillik ,
operasyon yapanda beçermemiş operasyon yapılanda mevkisini bilememiş.
(bkz: açmayın)
(bkz: rezalet)
(bkz: sen benim kim olduğumu biliyor musun)
üstünde durulması gereken kayıtlar.
Devletin salaklığıdır. Daha gizli kapaklı operasyon bile yapamıyorlar amk. Hemen bilgi sızıyor dışarı.

Özetle; ne taraftan baksan rezalettir.
Devletin içinde bulunduğu içler acısı hali göstermiştir. Ulan hangi ileri demokraside kolluk kuvveti ile istihbarat servisinin bu şekilde karşı karşıya geldiği görülmüş? Veya hangi ileri demokraside istihbarat mensubunun başka bir devlet mensubuna kimlik göstermekten imtina ettiği görülmüş?tırların kime ne götürdüğünün bu aşamada hiçbir önemi yok. Kaldı ki bu tip sevikatlarda devletin-hele ki jandarma gibi kırsal alan kolluk kuvvetinin- kurumları birbirini mutlaka haberdar eder. Çok pis işler dönüyor hakkımızda hayırlısı.
güncel Önemli Başlıklar