bugün

http://www.konda.com.tr/t..._Barometresi_aciklama.pdf

akp: 41
chp: 27
mhp: 14
hdp: 12
diğer: 3

(küsuratları yazmadım. isteyen linke tıklayıp ayrıntılı görebilir.)
Gerçekçi sonuçlar veren ankettir. yalnız chp ve hdp yi yüzde bir eksik Mhp'yi yüzde bir daha fazla bekliyorum. Akp bence de 41-42 alacak.
Chp nin oylarinin dusmemesi sasirtmistir. Adamlarin muhalefet olarak yaptigi tek şey ona oy vermeyin bana verin gitsinler. Pehh.
insallah allah'im. amin.
bu sonuca göre 900 liraya talim edecek bizim çalışanlar. hahaha geçmiş olsun. kendi düşen ağlamaz.
"akıl hastası (deli)" cinsinden bir yandaşın, hemen her seçimde akp oylarını %5-6 yüksek gösteren konda'ya "chp'nin anketçisi" demesine vesile olmuş ankettir...

şu rezillerin haline bir bakar mısınız? hop oturup, hop kalkıyorlar, ağızları köpürüyor, ne diyeceklerini, götlerinden nasıl bir element uyduracaklarını şaşırdılar...

beter olun lan!... bunlar daha iyi günleriniz...
geçmişte örneklerine denk geldiğimiz gerçeği yansıtmayan anketlerdir.

şöyle ki oy çalınca anketleri örnek gösteriyorlar.

bak zaten anketlerde de öndeydik diye!

geçmişte oldu gelecekte de olacak.
Böyle bi sonuçta hükümet kurulamaz erken seçime gidilir.akpsiz hükümet kurulamaz millet vekili sayısı yetmez.akpyle de kimse koalisyon yapmaz.tek seçenek chp hdp mhp koalisyonu o da imkansiz zaten.
Hdpkkyı barajı aştı gösterip oylarını yükseltmeye çalışıyorlar.
Güneydoğuda yapılmış bir anket.

Mhp-hdp oy oranlari bunu gosteriyor.
he diğer 3 he milli ittifak en az yüzde 6 alacak bi kere anket doğruysa yapanlar malmış ayrıca anket yayınlamak yasak ceza verilmesi gerekir.
Akp yüzde 41 olursa gayet entresan olur, bu kadar düşüş olur mu belli olmaz.