1. 1.
  Şüphesiz ki gelişmiş ülkelerde mümkün olmayan durumdur.
  1 -6 ... n dakota
 2. 2.
  Devlet eliyle yapılmadığı takdirde devlet memurlarının ya da işçilerin kanuni hakkı olan izinleri sayesinde yapılabilitesinin yüksek olduğu durum. Kaldı ki kamu güvenliği için de yapılmasının elzem olduğu kötü açılardan kanıtlanmıştır. Zira gün süresi ne kadar kısıtlı olursa trafik yoğunluğu akabinde ölümlü trafik kazalarının arttığı gözlemlenmiştir.
  ... melce
 3. 3.
  Çok uzun ve çok sacma. Biz gibi yatmaya bayılan tembel ülkelerde var bu.
  1 -4 ... veritas omnia vincit
 4. 4.
  Haftalık çalışma saati oecd ülkeleri arasında zulüm derecesinde yüksek olan ülkemizde az biledir.
  4 ... nko656
 5. 5.
  kopenhag'ta yaşıyorum. müslüman olduğumuz için 4 gün kurban bayramı boyunca tatil verdiler. arefe günü mesai vardı veizin istedim 9 güne çıksın diye. izin vermediler. buradan gerekli hesaplamaları yapabilirsiniz.
  ... petrauskas
 6. 6.
  4 günü zaten tatil olan 9 gündür mevzu bahis.

  yani üzerine konuşulacak 5 gün bulunmaktadır.

  4 günü bayrama denk gelmektedir. bayramları tatil eden normal bir ülke olmamızın gereği bu günler tatil edilir. bu dünyanın gelişmiş gelişmemiş çoğu ülkesinde de böyledir.

  arefe günü ekstra tatil edilmiştir, bu da ülkemizin çok yoğun iç göç dinamiği olan özel durumundan ötürüdür. bu 1 gün üzerine tartışılabilir, ancak ülkemiz şartlarında o günün tatil edilmemesi insanlara zulmetmenin yanı sıra kanunun arkasından dolaşılmasına sebep olacaktır.
  2 ... raduyev