1. 1.
    Kimsenin götunde olmayan aci.

Su sözlükte yıllardır yazarım, am,göt,meme harici konuların daha önemli olmadığı bir an görmedim.

Bazıları klavyeden vatan kurtarmak diye algılasa da,bu vatan ve bayrak konusu.ciğeri yanan anaların konusu. Kıçımızı kurtarmak için mücadele veren aslanlarımızın konusu.

Biraz sayginiz,biraz duyarliliginiz olsun bari!

Şehid tahtında Rab'be gülümser, Ah binlerce canım olsaydı der.

"Rabbim şehadetini kabul etsin Şehidim.Mevlam Cennetiyle cemaliyle şereflendirsin ...

Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, sabır temenni ediyoruz....

4 günde 18 şehit vermek

edit: bunu eksileyen orospusu çocuklarına inat, 1 ölür 1000 doğarız.
    65 -5 ... kuresel ikinma 2
  2. 2.
    şehitlik kutsaldır dostum, başkanlık geldi ya sen ona bak.
    14 -1 ... ulkucuwolf
  3. 2.
    akp döneminde olmuştur.
    12 ... true
  4. 3.
    zaten mankurtlar koyunlar vardı. vatana millete faydasız bilinçsiz kanunlara uymayan çok insan var.
    6 ... keepx
  5. 4.
    sözlüğü boşver.
    akşam ki beşiktaş maçı şehitlerden önemli onlar için. hele birde kadın, cinsellik muhabbetleri varsa keyiflerine değme.

az da olsak, o şehitlere kulak verebilen.
    biz bize yeteriz.

ruhları şad olsun.

birisi hemşehrim olur ayrıca o şehitlerin.
    13 ... eylulsabahi
  6. 5.
    rahmetli muhsin yazıcıoğlunun unutamadığım bir sözünü aklıma getiren olaydır.

Bir millete şehit haberi gelmesinden daha acı olan tek şey , o millete şehit haberi gelmesini alıştırmaktır .

Muhsin YAZICIOĞLU
    23 ... mecburi istikamet
  7. 6.
    (bkz: yaşanılan hayatın tadını çıkartmak)
    4 ... kuresel ikinma 2
  8. 7.
    akpli siyasetçilerin umrunda değildir.

akpliler ise aşağıdaki tepkiyi verecektir.
    (bkz: adamlar yol yaptı len mq)

sözün özü; bu duruma dert yanmak, bu durumun üzüntüsünü yaşamak ve bunu sorgulamak yine bize kalıyor. *
    6 -1 ... ataturkcu 20
  9. 8.
    cehape muhalefetinde olmuştur.
    9 ... erectov
  10. 9.
    Şehit haberlerinin bu kadar önemsenmemesinin sebebi bunun artık normal olması. Maalesef bu gibi haberlere alıştık ve bu durum çok kötü. Hatta "ooo iyi bugün az şehit vermişiz" noktasındayız şu an.
    6 ... helenistikcocuk