bugün

şerefsiz ankaragücü taraftarlarının zaten yerlerde olan türk futbolunun anasını bellemeye çalışmasıyla sonlanan maçtır. en az 5 maç saha kapatma cezası almaları gerekir. ulan anca internette görebileceğin o futbolcular zaten zar zor türkiye'ye geliyor, bir de iyice rezil ediyorsun ülkeyi dünyaya.

o çocukları derdim de neyse, nezaketimi bozmayayım...
ülkenin başkentinin takımına camiasına bak sonrada çağdaş uygar bla bla. avrupada başkent takımının sahası ve şampiyonluğu olmayan tek başkenti ülkenin özeti.
olan penaltı ile kazanılan bir maç.
ankaragücü, sportif başarısı ya da başarısızlığından bağımsız gerek organizasyonel yapısı gerekse taraftar profiliyle başkentimize yakışmayan bir futbol klubu.
Beşiktaş'ın hem haksız bir galibiyet alıp hem de ankaragücü tribunlerini kışkırttığı maç olmuştur.
Maç sonu olaylarıyla konuşulan maç. Maç içinde oldukça gerginlik vardı anlamsız şekilde. Özellikle Ankaragücünde Atakan isimli oyuncu acayip değişik. Penaltı bence penaltı değil o mesafede adam elini nereye koyacak? Ayrıca olaylar nedeniyle verilen kartlar da haksız sonuçta saldırıyorlar adamlara kapsın? Bence ankaragücünden sahaya atlayan kişinin amacı hakeme saldırmaktı arada Beşiktaşlılar futbolcular gitti. Sonuç olarak bizim ligimizden bir şey olmayacağını gösteren değişik maçtı. Evet.
Bu spordaki şiddet yasası niye var? Uçan tekme atan adamı, adli kontrol şartıyla serbest bırakmışlar.
görsel

Denilen maçtır.

Koymuşuz medeniyetinize.