1. 1.
    Saat 01.15 kütahya-bodrum seferine 2 gün önce bilet almış olup biletimi alırken de yanımda bisikletim olduğunu bagaja bisikleti alacaklarsa bilet alacağımı söyledim ve ordaki görevli sorun olmayacağını alacaklarını söyledi. Bugün hareket saatinde geldiğim de yer olmadığını bisikleti alamayacaklarını bagajın dolu oldugunu söylediler.bileti alırken bunu sorduğumu ona göre bilet aldığımı defalarca söylememe rağmen alamayacaklarını söylediler bunun üzerine paramı iade etmelerini istedim Hayır paranı veremeyiz yarın ki otobüsle gidebilirsiniz cevabını aldım. Yarın ki otobüsün gene bisikleti alıp almaması bile belli degilken yarin gel cevabını aldım. Ve otobüs hareket etmis olup üstüne paramı vermemeleri ve bu saatte bisikletle otogar da kalmış bulunmaktıyım. Bi daha da böyle bi firmanın kapısının önünden bile gecmem param da haram olsun.
    4 -2 ... amkosucusu
  2. 2.
    Anadolu, pamukkale kullansana amına koyayıö buzlu ne la. Akıllanın artık köy firmasına binilmez.
    4 ... isim bulamayan yazar
  3. 3.
    asıl rezalet senin ismi buzlu olan bir firmadan bilet alman amk. at arabasıyla gitseydin. buzlu ne lan?

t: rezalet olduğu iddiasıdır.
    3 -1 ... petrauskas
  4. 4.
    buzlu kötü firma değildir aslında gördüğüm en düzgün muavinler onlardaydı hatta. şaşırdım böyle bi şey yapmalarına keşke ekşide falan hesabın olsaydı da daha çok görülebilseydin. burdan bi yere ulaşamazsın
    2 ... erksyn
  5. 5.
    Bileti bu firmadan almamın sebebi de bodruma baska firma bulamamam bundan sonra da yürüyerek giderim gene binmem.
    ... amkosucusu
  6. 6.
    Olur öyle...
    ... ismailbert herkelstein