1. 1.
    pkklı teröristler yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı uzaktan kumandayla infilak ettirilerek gerçekleştirilmiştir. ilk açıklamalara göre 4 şehidimiz 5 yaralımız vardı fakat yaralılardan 3 ü şehitlik mertebesine yükselmiştir. Vatan sağolsun çocuklar siz hep kalbimizde olacaksınız.

Madem düşmansın şerefli düşman ol da tuzakla işin gücün olmasın. madem bu ülkenin toprağında gözün var çık karşımıza istiyoruz de. öyle mağara inlerinde, kırsalda saklanarak kendinize vatan kurabileceğinizi mi sanıyorsunuz siz sadece bir avuç maşa, kolpa ve korkaksınız.
    7 -2 ... foolish casanova
  2. 2.
    Olay büyük bir şehirde yaşanmadığı için kimse sallamaz. Bu işler böyle.
    6 -2 ... bir burcu geldi gecti burdan
  3. 3.
    2 gün sonra unutulacak. ve sonra esra erol'la yolumuza devam ederiz.Ülkecek !
    12 ... kutsal zebani
  4. 4.
    gune bi uyaniyorsun instagramda Turk bayrakli paylasimlar aciklamada '... sehit olan askerlerimize... ' diye devam eden bir kisim. artik oyle garip ki rakam olmayinca titriyoruz, acaba kac tane diye.... Ruhlari şad olsun,vallahi borclarini odeyemeyiz.... Pkk diye ananizi sikeyim
    13 ... garipbiadam
  5. 5.
    artık türk ordusu karşısında "çatışabilecek" bir pkk yok, işte böyle kalleşçe tuzak kurup kaçıyor, orospu çocukları.
    10 -3 ... iyyneci
  6. 6.
    Kahpelik tek kelimeyle.
    6 -2 ... hhaakkoo
  7. 7.
    bence terör saldırısı değildir çünkü akp tamamen terörü bitirdi belki de askerler fetöcü olduğundan kendilerini vurmuşlardır.

olmadı demeyin türkiye genel kurmay başkanı terör örgütü kurmaktan yargılandı türkiye'de, türkiye'de herkesin elinde bıçak askerlerin boğazları kesilip gözleri oyuldu hiç timsah gözyaşları dökmeye gerek yok.
    1 -14 ... rootz
  8. 8.
    allah belalarını versin dediğim hain saldırı.

allah ailelerine sabır versin. patlayıcılar uzaktan kumanda ile etkin hale getirilmiş. çoğu zaman bu şekilde olmuyor.
    askerlik süresince yani onbeş ay boyunca bir sürü intikaller gerçekleştirdik. bunlardan bir kısmı yol arama-tarama görevleriydi. kol diyelim ki onsekiz kişiden oluşuyor ve yolun bir tarafında tarama faaliyetiyle birlikte uygun aralık yürüyoruz. kol başı elinde dedektörle arama-tarama yapıyor. bir sağa bir sola sallıyor. şöyle bir sıkıntı var bu işlem birkaç saat sonra rutin hale geliyor ve kolbaşı ne sese nede ekrana odaklanabiliyor. sallaya sallaya aynen devam ediyor. mayın dediğiniz şey zaten anlık bir olaydır. anı kaçırdınız mı allah korusun durum bellidir. allah askerimizi korusun. çok hareketli bir askerlik geçirdim. havan saldırısı, mayın patlaması hepsini yaşadım. kolbaşı çok önemli. sürekli değiştirilmesi gerekli. tabi artık normal asker olmuyor herhalde. en düşük uzman onbaşıdır muhtemelen.
    işleri çok zor. allah yardımcıları olsun.
    10 ... aeneskral
  9. 9.
    Sabah dersteyim annem aradı. Önemli bir şey olabilir diye öğrencileri bırakıp açtım telefonu. Endişeli ve korkulu bir şekilde alo dedi. Dersteyim dedim derin bir nefes aldı. Orda patlama olmuş haberlerde gördüm sana yakın mı falan dedi. Ben de şaşırdım bir an haberim yoktu.

En basiti bir annenin yaşadığı ufak bir korkuydu onunki çünkü bugün başka 7 tane annenin ciğeri yandı. Allah sabır versin eşlerine ailelerine.

Teröre lanet olsun deyince değişse keşke bir şeyler ama yok. Başımız sağolsun.
    9 ... entry de mi girmiyagh
  10. 10.
    son derece üzücü bir haber. allah rahmet eylesin.
    2 ... usualsuspects