bugün

Benim önceden yılda 150 gram alıyordum, 180 e yakin boyum ve insanlar bana bakıyor ediyor ama düşünsene ne spor salonuna kat kat giyinmeden girebiliyorum ne de yüzme havuzlarına kat kat giyinmeden adım atabiliyorum insanlar sende kaburga mı var diyor o ne biçim soru ama kat kat giyinince bile havuzdan çıkınca kaburga kılcal damarlarım gözüküyor.

Yok sıkıntı kilo alamıyorum yemezsem yağ birikiyor ertesi sabah uyandığım an yağ erimiş kas erimiş spor salonunda fazla mesai yapıyorum haftada 3 kez 3 spor salonuna gidiyorum 6 lı baklavalar bile artık 5 yıl sonra silinmemeye başladı her ay silinir, erirdi, yakışıklı olmak bir şey değiştirmez erkekler düz ya da göbekli olur ben de kaburga önden gidiyor göğüs kasları hafiften havaya bakıyor omuzlar çok geniş ciğerlerim normal insana gore binde iki daha büyük kalbim on binde bir daha küçük ki bu fazla koşamamak ve uzun süre su altında nefes tutmak anlamına geliyor, 7 yildir biceps yapamıyorum ya var da 32 cm 7 yılda 3 cm mi gelişir, neyse 41 kilo olmak iyi de sayılmaz. Koşamıyorsun yani futbolda 5 dk da tıkanıyorsun hayır sigara içersem ölebilirsin diyor doktorlar, yok ölmem de 5 dk zor koşuyorum 5 dk zor yüzüyorum zaten shoulder press de bile nefes nefese kalıyorum en hafif kiloda bile 7 dk zor dayanıyorum 10 kilo ağırlık 7 dk da nefes nefese kalıyorum geçen ferhat abi geldi lan olum geliştiremezsin böyle kendini 3 5 sete çıkar tek sette kilo almazsın yumurta patates ekmek peynir yemiyorsun sporu kötü yapıyorsun gelişmiyorsun dedi doğru dedim geçen haftadan bu yana adam akilli yapmaya başladım patates ve peynir seviyorum sütü çok içerdim hala aynı boyum 180 oldu olacak 2 ayda barfiks e ağırlık verdim geçen haftadan bu yana 75 gram artmışım şaşırdım koşma süremi 5 dakika 13 saniye oldu 2 haftada şaşırdım 7 sene boşuna 3 spor salonuna para vermişim, bakalım hele bir ideal kilo 68 e varıyım. Sonra ertelediğim askerliğe gitme hedefim var yoksa çürük çıkartacaklar.

Ha doktor da yanlış beslenme ve aktiviteden bu organ büyümesi olur sen nefes nefese antrenman için yordun ciğerlerin gelişti kalbin sıkıştı ve küçük kaldı dedi idrarı sürekli tutan adamın mesane büyümesi çok yemek yiyen insanin midesi geliştiği gibi büyüdüğü gibi ciğerlerin gelişmiş vücudu olağan üstü şartlarda zorladığın için metabolizma mükemmel bir hiza ulaşmış yani bunun sonucunda vücut yakıyor inşa edemiyor kendisini dedi haliyle 15 yıl daha çalışırsan dedi ya dünyaca ünlü yüzücü ya da bugüne dek yeri doldurulmamış bruce lee olursun iki şekilde ünlü olursun dedi ama sağlığın için en iyisi dinlenmeli pozisyon değiştirerek spor yapman dedi sürekli asılmalı çekmeli sporlar ciğer kapasiteni geliştirir ama vücudun alt kısmıyla orantısız olursun demişti doktorun nasihatini aldım ve tabi ki de sağlık diyorum su altında 8 dakika 17 saniye nefes tutabiliyorum dünya rekoru 1 buçuk saat falan.
(bkz: ne anlatıyorsun sen lan değişik)