bugün

4,5 milyar yıllık dünya tarihinde AK Parti döneminde doğmaktır.

Sen güneşten Nebula olarak kop bir milyar yılda soğu bir milyar yıl da üzerinde canlılık oluşsun endosimbiyoz teorisi Bilmem Şu teori yok bu teori sonra siyanobakteriler oluşsun sonra bu siyanobakteriler bitkiye evlisin Tabii o sırada hayvan benzeri protistler denizlerde sularda Evrimleşe Dursun omurgalı canlılar oluşsun omurgasızlar oluşsun omurgasız canlılar karaya çıksın omurgalı canlılarda karaya çıksın sonra bunlar gelsinler Evrimleşsinler farklı türlere. sonra buzul çağları gelsin 5 tane buzul çağı var diye hatırlıyorum bu arada. sonra tekrar Evrim başlasın tekrar canlılık belirtileri ortaya çıksın dinozorların yok olsun sonra memeliler Devri başlasın sonra primatlar ortaya çıksın homo sapiens ortaya çıksın sonra insanoğlunun 200.000 yıllık Devri başlasın paleolitik devir Neolitik devir Taş Devri falan filan derken modern insan ateşi bulsun sosyal yaşantılar kursunlar sonra matematik-fizik felsefe yapılsın düşünce gelişsin yazı gelişsin devletler kurulsun Roma kurulsun Avrupa'da büyük büyük devletler kurulsun Osmanlı Devleti kurulsun Yıkılsın Cumhuriyet kurulsun Cumhuriyet döneminde 10 taneden fazla Cumhurbaşkanı gelsin

sen gel bu adamın devrinde yaşa veya 2000 li yıllara düş. bu adalet midir
tipik boş ergen muhabbeti.
Hindistan ' da , Suriye' de, afganistan' da, afrika' nın fakir bir ülkesinde, endonezya' da hattâ çin' de de doğmuş olabilirdik.

Ayrıca ben yaşadığıma şükrediyorum. Heleki istanbul' da. Bir hafriyat kamyonu her an üzerinize çıkabilir bu trafikte.
şikayet sebebi. bazen insan sorguluyor neden milattan önce doğmadım diye. elimizde akıllı telefonumuz olmazdı ama huzurumuz olurdu vahşi doğada.
Lut kavmi döneminde de dogabilirdin. bence sukretmelisin.
Ben AP döneminde doğduğum için beni bağlamayan durum.
minik kızım beyzanur' un hiç üzülmediği şeydir. çünkü o ilk kakasını dolmabahçe sarayında, memeden kesilişini çırağan sarayında, ergenliğe girişini duyurduğum üzre (bkz: uludağ duyuru) hidiv kasrında kutladığımız şanslı bir çocuk.
Büyük sanssızlık .Bu da bizim sınavımız işte.
Yapacak bir şey yok.
Gelecek nesiller daha iyilerine rastlar inşallah.
Başka bir hayat, başka bir evren de cami duvarına işediğimiz için olabilir mi?

Kahrol düşman, al sana bir bomba hesabı (reenkarnasyon) akp dönemine postalandığınızı da düşünebilirsiniz.

Edibüdü: yok yani, ilahi adalet bağlamında şeyyettim de...
böyle şansın içine.
Bu bizim ahret sınavımız. Allah dünyada azap ettiklerine ahrette merhamet eder.
Akp nin, RTE nin hiçbir suçu yoktur.

Asıl problem akp gibi bir partiye, RTE gibi birine oy verenlerle aynı topraklarda, aynı zaman diliminde doğmuş olmaktır.

Adam fetoya ne istediyse verdim diyor, cevap olarak " götünün kılıyıııkkk!!! " diye cevap alıyorsa adamın suçu ne?
4.5 MiLYAR Yıllık Dünyada 2019 da doğmak ile 12 bin yıllık göl olup akp devrinde kurumak aynı şey midir?
Doğumsal cenabetlik.
Hadi dogdun türkiye değil norveç te doğaydın degilmi. Ya suriyede dogaydın.
taşı taşa vurup ateş yakmaya çalışsaydım da bunlarla aynı döneme denk gelmeseydim.
max 19 yaşında olmaktır. şanslı p*çler. bi öncesinde doğsaydınız da ananızın gönderdiği yerlerde ömrünüzün yarısını sıralarda bekleyerek geçirseydiniz.
Ortaçağı, rönesansı aynı potada görmektir. (bkz: öreke)
Keşke dinozor çağına denk gelseydiniz de dinozor boku olsaydınız. Hedonist, doyumsuz puştlar.
Bu düşünceye sahip insanoğlu bulunduğu ulkeden def olup gidebilir. Boylece zikrettiği dönemde yaşamış olmaz.
Bele vaziyetin içine soxim...
büyük şanssızlıklar söz konusudur. harbiden büyük şanssızlık. ayrıca insanlar 3 milyon yıldır dünyadalar.